Menu
Sepetiniz

BONNIE

Brand: BONNIE
Bonnie Tavuklu Kedi Maması 1,5 Kg Ürün özellikleri ; Sağlıklı bir kedinin vücut kondüsyonu iyidir,kas kütlesi iyi korunmuştur,vücudu esnektir,hareketleri hızlı ve enerjiktir,kilosu idealdir,zayıf yada kilolu değildir,tüyleri yumuşaktır keçeleşme yoktur,bağışıklık sistemi iyi korunmuştur sık hastal..
Brand: BONNIE
Bonnie Dana Etli Pouch Jelly Kedi Konserve 100 Gr?Bonnie Dana Etli Pouch Jelly Kedi Konserve 100 Gr Ürün Bilgisi Kedilerin ihtiyacı olan tüm besinleri karşılayabilecek ve sağlıkl sistemlerini destekleyecek düzeyde, veteriner ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilen özel formül.Kediniz tam bir ..
Brand: BONNIE
Bonnie Jöle İçinde Parçacıklı Somonlu Kedi Konservesi 400 grYetişkin Kediler için Jöle içinde et parçacıklı somonlu tam konserve mama.Konserve Mama İçeriği:Et ve Hayvansal TürevlerBalık ve Balık Türevleri (%4)MinerallerBesin Değerleri:Ham Protein %9,5, Ham Katı ve Sıvı Yağlar %5, Ham Lif %0,5, Nem İ..
Brand: BONNIE
?Bonnie Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1,5 kgİçindekiler: İşlenmiş Kuzu Proteini, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Balık Yağı, Tuz, Keten Tohumu, Bira Mayası, Taurin, Yucca, Mannan Oligosakkarit, Beta Glukan,Koruyucular - Antioksidanlar .Mineraller: Kalsiyum, Fo..
Brand: BONNIE
Bonnie Ördekli ve Hindili Pouch Jelly Kedi Konserve 100 Gr?Bonnie Ördekli ve Hindili Pouch Jelly Kedi Konserve 100 Gr Ürün Bilgisi Bonnie Kedilerin ihtiyacı olan tüm besinleri karşılayabilecek ve sağlıkl sistemlerini destekleyecek düzeyde, veteriner ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilen öze..
Brand: BONNIE
Bonnie Paraket Yemi 750 gr ; Ürün özellikleri ; Tüm paraketler için, vitamin, mineral,aminoasitler ve istiridye kabuklarından oluşan , kullanıma hazır yem karışımı. Bu yem paraketlerin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerinden üretilmiştir. Paraketler uyanık kaldıkları süre boyunca yem yerler ve..
Brand: BONNIE
Bonnie Parça Etli Dana Etli ve Ciğerli Kedi Konservesi 400 grYetişkin kediler için Dana Etli ve ciğerli Tam Mama.Konserve Mama İçeriği:Et ve Hayvansal Türevler (min %4 Dana Eti, min %4 Ciğer), Balık ve Balık Türevleri, Tahıllar, Mineraller, Koruyucu ve Renklendirici.Besleme Önerisi:Ortalama 4 kg ağı..
Brand: BONNIE
Bonnie Parça Etli Tavuklu Köpek Konservesi 400 grYetişkin köpekler için eşsiz lezzetiyle dengeli bir beslenme sağlayan, bilimsel olarak gerekli oranlarda doğal protein ve temel besin maddeleri içeren, biftek parçaları içeren konserve köpek maması.Mamanın İçeriği;Sığır eti, et yan ürünleri, balık yağ..
Brand: BONNIE
Bonnie Somonlu Alabalıklı Pouch Jelly Kedi Konserve 100 Gr?Bonnie Somonlu Alabalıklı Pouch Jelly Kedi Konserve 100 Gr Ürün Bilgisi Bonnie Kedilerin ihtiyacı olan tüm besinleri karşılayabilecek ve sağlıkl sistemlerini destekleyecek düzeyde, veteriner ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilen öze..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)