Menu
Sepetiniz

ADVANCE

Brand: ADVANCE
Advance Cat Somonlu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 3 Kg ÖZELLİKLERİ 1–10 yaşındaki yetişkin kediler için özel olarak geliştirilmiş bir mamadır. *Uygun oranda protein ve yağ: yetişkinlik döneminde kedilerin sağlığını korur. *Taurin: kedinin görme fonksiyonunu en üst düzeyde tutmada çok önemli ro..
Brand: ADVANCE
Advance Cat Sterilized Somon kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 Kg ÖZELLİKLERİ: Kısırlaştırılmış kediler için geliştirilen bir mamadır. *Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma: azaltılmış metabolize edilebilen enerji seviyesi, tokluk hissi veren yüksek lif seviyesi, kas dokusunu korumak..
Brand: ADVANCE
STERILIZED Somon amp; Arpa ÖZELLİKLERİ: Kısırlaştırılmış kediler için geliştirilen bir mamadır. *Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma: azaltılmış metabolize edilebilen enerji seviyesi, tokluk hissi veren yüksek lif seviyesi, kas dokusunu korumak için yüksek protein ve ideal yağ se..
Brand: ADVANCE
Advance Cat Sterilized Somon kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg ÖZELLİKLERİ: Kısırlaştırılmış kediler için geliştirilen bir mamadır. *Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma: azaltılmış metabolize edilebilen enerji seviyesi, tokluk hissi veren yüksek lif seviyesi, kas dokusunu korumak ..
Brand: ADVANCE
Advance Dog Sensitive Somonlu Pirinçli Hassas Yetişkin Köpek Maması 12 KgAdvance Sensitive Hassas Ciltliler İçin Somon Balıklı Pirinçli Köpek Maması (Advance Sensitive Salmon amp;Rice)1 yaş üzeri, et toleransı olmayan her ırktan köpekler için somonlu yetişkin köpek mamasıdır. Genellikle besin duyarl..
Brand: ADVANCE
Advance Sensitive Salmon amp; Rice Hassas Deriye Sahip Köpekler İçin Somon Balıklı Maması 3 KgÖZELLİKLERİ:Et proteinleri ve genellikle gıda hassasiyeti yaratan diğer maddelere karşı alerji oluşan tüm ırklardaki yetişkin köpekler için özel olarak üretilmiş bir mamadır.*Yalnızca balık proteini: et pro..
Brand: ADVANCE
Advance French Bulldog Yetişkin Köpek Maması 2,5 Kg Yetişkin Köpek Maması 8 aylıktan büyük French Bulldog cinsi köpeklerin besin ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilmiş yüksek kaliteli bir köpek maması özel ırk köpeğiniz için özel bir mama. Hassas deri ve tüylerin beslenmesi için g..
Brand: ADVANCE
Advance Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1.5 Kg   2 - 12 Aylık kediler, hamile ve emziren kediler için protein kaynağı olarak tavuk, karbonhidrat kaynağı olarakta sindirimi kolay olan pirinç kullanılarak hazırlanmış yavru kedi mamasıdır. % 41 protein ve % 20 yağ içeriği ile büyüme evresinde yavrun..
Brand: ADVANCE
Advance Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 10 Kg   2 - 12 Aylık kediler, hamile ve emziren kediler için protein kaynağı olarak tavuk, karbonhidrat kaynağı olarakta sindirimi kolay olan pirinç kullanılarak hazırlanmış yavru kedi mamasıdır. % 41 protein ve % 20 yağ içeriği ile büyüme evresinde yavrunu..
Brand: ADVANCE
Advance Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 400+400 Gr 2 - 12 Aylık kediler, hamile ve emziren kediler için protein kaynağı olarak tavuk, karbonhidrat kaynağı olarakta sindirimi kolay olan pirinç kullanılarak hazırlanmış yavru kedi mamasıdır. 41 protein ve 20 yağ içeriği ile büyüme evresinde yavrunun ..
Brand: ADVANCE
azla kilolu ya da obez olmaya eğilimli orta boy köpekler yetişkin ağırlığı 10-30 kg arasında olan köpekler için geliştirilmiş bir mamadır. Yüksek oranda posa ve düşük oranda kalori: Köpeğin ağırlığını kontrol altında tutar ve kas kitlesini kaybetmeden kilo vermesini sağlar. Orta boylu tane: orta b..
Brand: ADVANCE
Advance Adult Medium Light Yetişkin Köpek Maması 12 Kg Chicken Rice (Tavuk ve Pirinç) Aşırı kilolu ya da obezite sınırında olan küçük ırk köpekler için (yetişkin ağırlığı 10 - 30 kg arası) Ağırlık kontrolü ve kas kütlesi kaybetmeden kilo kaybı için yüksek lif ve protein içeriğine sahip Advance L..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)