Menu
Sepetiniz

MIO

Brand: MIO
Beyaz Pres Köpek Çiğneme Kemiği 15,5 Cm 90 Gr 2'LiKöpeğinizin çiğneme ihtiyacını karşılar.Lezzetli, sağlıklı, yenilebilir ve hazmedilebilirdir.Tüm köpekler için uygundur.Doğal bir diş fırçasıdır, ağız kokusunu giderir, tartar oluşumunu engeller.Üretiminde zararlı kimyasallar kullanılmamıştır.İÇİNDEK..
Brand: MIO
Mio Aloe Vera Kokulu Bentonit Kedi Kumu 5 Lt% 99.5 Tozdan arındırılmıştır.% 100 Doğal ve çevre dostudur.Süper topaklanma gösterir.Doğal koku kontrollüdür.Temizlenmesi kolaydır.Yüksek su tutma kapasitelidir.Kabı kuru ve temiz tutar.Ekonomik tüketim sağlar.Yüksek kalitede bentonitten üretilmiştir.Kull..
Brand: MIO
Mio Av Etli Köpek Konservesi 415 gr Yetişkin köpekler için hazırlanmış 415 gr. av etli konserve köpek maması. Bileşimi : Et ve et yan ürünleri(dana etli %5), tahıl ve mineraller. Analitik Yapısı : Ham protein %8,sıvı ve katı yağlar %6,ham selüloz %1,ham kül %3,nem %80 Besin katkı maddeleri: Vita..
Brand: MIO
Mio Av Etli Püre 150 Gr Köpek Konservesi Av Etli Püre Konserve Köpek Maması 150 gr Bileşimi Et ve et yan ürünleri(av eti %5), mineral ve vitaminler. Analitik Yapısı : Ham protein %8, ham yağ %7, ham selüloz %0,3, Ham kül %2,2, Nem %80 Besin Katkı Maddeleri : Vitamin A 2000 u.l./kg, vitamin E 5 m..
Brand: MIO
Mio Beyaz Burgu Köpek Çiğneme Çubuk 12 Cm 5 Gr 10'LuKöpeğinizin çiğneme ihtiyacını karşılar.Lezzetli, sağlıklı, yenilebilir ve hazmedilebilirdir.Tüm köpekler için uygundur.Doğal bir diş fırçasıdır, ağız kokusunu giderir, tartar oluşumunu engeller.Üretiminde zararlı kimyasallar kullanılmamıştır.İÇİND..
Brand: MIO
Mio Beyaz Press Köpek Çiğneme Kemik 10 Cm 35 Gr 4'LüKöpeğinizin çiğneme ihtiyacını karşılar.Lezzetli, sağlıklı, yenilebilir ve hazmedilebilirdir.Tüm köpekler için uygundur.Doğal bir diş fırçasıdır, ağız kokusunu giderir, tartar oluşumunu engeller.Üretiminde zararlı kimyasallar kullanılmamıştır.İÇİND..
Brand: MIO
Mio Beyaz Press Köpek Çiğneme Kemik 5 Cm 10 Gr 10'LuKöpeğinizin çiğneme ihtiyacını karşılar.Lezzetli, sağlıklı, yenilebilir ve hazmedilebilirdir.Tüm köpekler için uygundur.Doğal bir diş fırçasıdır, ağız kokusunu giderir, tartar oluşumunu engeller.Üretiminde zararlı kimyasallar kullanılmamıştır.İÇİND..
Brand: MIO
Mio Dana Etli Konserve Kedi Maması 415 Gr Yetişkin kediler için hazırlanmış 415 gr. dana etli konserve kedi maması. Bileşimi : Et ve et yan ürünleri (dana eti %5 tahıl,mineral ve vitaminler. Analitik Yapısı: Ham protein %8,4 , ham yağ %6 , ham selüloz % 0,8 , ham kül %3 ,nem %80. Besin Katkı M..
Brand: MIO
Mio Dana Etli Köpek Konservesi 415 Gr Yetişkin köpekler için hazırlanmış 415 gr. dana etli konserve köpek maması. Bileşimi : Et ve et yan ürünleri (dana etli %5),tahıl ve mineraller. Analitik Yapısı: Ham protein %8, sıvı ve katı yağlar %6, ham selüloz %1,ham kül %3, nem %80. Besin Katkı Maddeler..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 58 (5 Sayfa)