Menu
Sepetiniz

MIO

Brand: MIO
Mio Aloe Vera Kokulu Bentonit Kedi Kumu 5 Lt% 99.5 Tozdan arındırılmıştır.% 100 Doğal ve çevre dostudur.Süper topaklanma gösterir.Doğal koku kontrollüdür.Temizlenmesi kolaydır.Yüksek su tutma kapasitelidir.Kabı kuru ve temiz tutar.Ekonomik tüketim sağlar.Yüksek kalitede bentonitten üretilmiştir.Kull..
Brand: MIO
Mio Av Etli Köpek Konservesi 415 gr Yetişkin köpekler için hazırlanmış 415 gr. av etli konserve köpek maması. Bileşimi : Et ve et yan ürünleri(dana etli %5), tahıl ve mineraller. Analitik Yapısı : Ham protein %8,sıvı ve katı yağlar %6,ham selüloz %1,ham kül %3,nem %80 Besin katkı maddeleri: Vita..
Brand: MIO
Mio Av Etli Püre 150 Gr Köpek Konservesi Av Etli Püre Konserve Köpek Maması 150 gr Bileşimi Et ve et yan ürünleri(av eti %5), mineral ve vitaminler. Analitik Yapısı : Ham protein %8, ham yağ %7, ham selüloz %0,3, Ham kül %2,2, Nem %80 Besin Katkı Maddeleri : Vitamin A 2000 u.l./kg, vitamin E 5 m..
Brand: MIO
?Mio Bentonit Aktif Karbonlu Kedi Kumu 6 Lt% 99.5 Tozdan arındırılmıştır.% 100 Doğal ve çevre dostudur.Süper topaklanma gösterir.Doğal koku kontrollüdür.Temizlenmesi kolaydır.Yüksek su tutma kapasitelidir.Kabı kuru ve temiz tutar.Ekonomik tüketim sağlar.Yüksek kalitede bentonitten üretilmiştir.Kulla..
Brand: MIO
Mio Dana Etli Konserve Kedi Maması 415 Gr Yetişkin kediler için hazırlanmış 415 gr. dana etli konserve kedi maması. Bileşimi : Et ve et yan ürünleri (dana eti %5 tahıl,mineral ve vitaminler. Analitik Yapısı: Ham protein %8,4 , ham yağ %6 , ham selüloz % 0,8 , ham kül %3 ,nem %80. Besin Katkı M..
Brand: MIO
Mio Dana Etli Köpek Konservesi 415 Gr Yetişkin köpekler için hazırlanmış 415 gr. dana etli konserve köpek maması. Bileşimi : Et ve et yan ürünleri (dana etli %5),tahıl ve mineraller. Analitik Yapısı: Ham protein %8, sıvı ve katı yağlar %6, ham selüloz %1,ham kül %3, nem %80. Besin Katkı Maddeler..
Brand: MIO
Mio Dana Etli Püre 150 Gr Köpek Konservesi Dana Etli Püre Konserve Köpek Maması 150 gr Bileşimi Et ve et yan ürünleri(dana eti %5), mineral ve vitaminler. Analitik Yapısı : Ham protein %8, ham yağ %7, ham selüloz %0,3, Ham kül %2,2, Nem %80 Besin Katkı Maddeleri : Vitamin A 2000 u.l./kg, vitamin ..
Brand: MIO
Mio Dana Etli ve Ciğerli Yetişkin Kedi Konservesi 85gr Kedilerin beslenmesine katkıda bulunmak ve gıda takviyesi olarak kullanılabilecek gıdaların başında gelen konservelerdir. Kedilerin ihtiyaç duydukları vitamin,mineral ve katkıları içerek gıda takviyesidir. Konserve mamaların kuru mamanın yanınd..
Brand: MIO
Mio İşkembe ve Kuzulu Yetişkin Kedi Konservesi 85gr Kedilerin beslenmesine katkıda bulunmak ve gıda takviyesi olarak kullanılabilecek gıdaların başında gelen konservelerdir. Kedilerin ihtiyaç duydukları vitamin,mineral ve katkıları içerek gıda takviyesidir. Konserve mamaların kuru mamanın yanında t..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)