Menu
Sepetiniz

BEAKS

Brand: BEAKS
?Finç, kanarya, paraket, muhabbet kuşu ve küçük papağanlar gibi kuşlar bu doğal ödülü çok severler. Dal darı kuşlarınızın mutlu sağlıklı ve de meşgul kalmasına yardımcı olur. * Katkı maddesi, renklendirici, tatlandırıcı içermez. * Magnezyum ve fosfor kaynağıdır. * Sinir sistemi, tendonlar, deri ve ..
Brand: BEAKS
Beak'S Calcium Block Kuş Gaga TaşıKuşların kalsiyum ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanmış mineral katkısıdır.İçeriğindeki eser elementler metabolizmanın çalışmasına yardımcı olarak kuşların sağlıklı ve canlı olmasını sağlar,zengin mineral içeriği gagalarının düzgün gelişmesine yardım..
Brand: BEAKS
?Beaks Kumlu Kuş Tüneği 19 cm 4'lüKafes kuşları için, tırnak ve gaga bakımına yardımcı doğal kumlu tünekBeaks Kumlu Kuş Tüneği;Kuşlar için, 19 cm uzunluğunda, 1,5 cm çapında, gaganın ve tırnakların törpülenmesine yardımcı olan, kumlu kuş tüneğidir.* Gaganın ve tırnakların törpülenmesinin yanı sıra t..
Brand: BEAKS
Beak'S Mineral Block Kuş Gaga TaşıKuşların mineral ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanmış mineral katkısıdır.İçeriğindeki eser elementler metabolizmanın çalışmasına yardımcı olarak kuşların sağlıklı ve canlı olmasını sağlar,zengin mineral içeriği gagalarının düzgün gelişmesine yardımc..
Brand: BEAKS
Beaks Anasonlu Kuş Kumu Kuşlar için, sindirim kolaylığı sağlamak amacıyla kullanılan, kalsiyum ve mineraller içeren, kuş kumudur. * Kuşlarınıza enerji ve canlılık kazandırır. * Tüylerin parlak ve sağlıklı olmalarını sağlar. * Doğal yaşamlarında ihtiyaç duydukları kalsiyum ve mineralleri içerir. * ..
Brand: BEAKS
Beaks Muhabbet Kuşu Ballı Kraker Muhabbet kuşları için, didikleme ihtiyacını karşılayıp beslenmesini takviye eden, beslenme alışkanlığına uygun mineral ve vitamin takviyeli tamamlayıcı ballı kuş krakerdir. * Muhabbet kuşlarının severek yediği tohumların çubuklar üzerine dizilerek fırınlanması ile ..
Brand: BEAKS
Beaks Ballı Muhabbet Krakeri 10'luBeak's Ballı Muhabbet Kuşu Krakeri, kuşların beslenme alışkanlıkları çalışılarak hazırlanmış, lezzetli, sindirimi kolay ve kullanıma hazır bir yem karışımıdır. Yüksek kalitedeki çeşitli doğal tohumlardan oluştuğundan vazgeçilmez bir vitamin, mineral, yağ ve aminoasi..
Brand: BEAKS
?Beaks Ballı Muhabbet Krakeri 3 lüBeak's Ballı Muhabbet Kuşu Krakeri, kuşların beslenme alışkanlıkları çalışılarak hazırlanmış, lezzetli, sindirimi kolay ve kullanıma hazır bir yem karışımıdır.Yüksek kalitedeki çeşitli doğal tohumlardan oluştuğundan vazgeçilmez bir vitamin, mineral, yağ ve aminoasit..
Brand: BEAKS
Beaks Ballı Papağan Ve Paraket Krakeri Paraketler için, ihtiyaç duydukları besleyici maddeleri içeren, vitaminli, stick şeklinde, ballı paraket krakeridir. * Besleyici içeriği, vitamin C ve enerjiden oluşmaktadır. * Kancaları yardımıyla kafes teline asılabilir. * Paket içerisinde toplamda 105 gr a..
Brand: BEAKS
?Beak'S Çilek Aromalı Gaga Taşı - İkili SG008Muhabbet kuşları, kanaryalar ve pareket türleri için, severek yiyebilecekleri, günlük olarak ihtiyaç duydukları vitamin ve mineralleri karşılayan, sindirimi kolaylaştıran çilek aromalı gaga taşıdır.* Ürün çapı 7 cm dir.* Kuşların gaga yapılarını ve şekill..
Brand: BEAKS
Beaks European Finch Kuş Yemi Tüm tropikal kuş türleri için, içeriği lezzetli tohum karışımından oluşan, besleyici, european finch yemidir. * % 100 doğal içeriğe sahiptir. * İçeriğindeki tohumlar sayesinde tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. * Kuşunuzun hayat kalitesini artıran tüm besins..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)