Menu
Sepetiniz

ANIMONDA

Brand: ANIMONDA
Animonda Carny Somon ve Sardalya Balıklı Konservesi 80Gr Animonda fabrikasının tecrübesiyle yapılmış yüksek oran ve yüksek kalitede balıktan üretilmiş Animonda Carny Ocean serisi kedinizin vazgeçilmez yemeği olacaktır. İçindekiler: Somon %96, Sardalya %4 Analiz: Protein %11, Yağ %1, Ham Lif %0.4,..
Brand: ANIMONDA
Animonda Carny Ton Balıklı Karidesli Konserve 80Gr Animonda fabrikasının tecrübesiyle yapılmış yüksek oran ve yüksek kalitede balıktan üretilmiş Animonda Carny Ocean serisi kedinizin vazgeçilmez yemeği olacaktır. İçindekiler: Ton %87, Karides %13 Analiz: Protein %11, Yağ %1, Ham Lif %0.4, Ham K..
Brand: ANIMONDA
Animonda Cat-Snack Tavuk etli ve Keten Tohumlu Kedi Ödülü 45gr Animonda kedi çerez, tam lezzetli tadı ile marine edilmiştir.Tavuk eti, ve keten tohumlu aroması ile birlikte kedinizin iştahla yiyebileceği kedi ödülüdür. İçindekiler:Chicken Meat %98, Keten tohumu %2 Analitik Bileşenleri:Protein %40..
Brand: ANIMONDA
Animonda V.F.Hindi ve Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 100 Gr Animonda Von Feinsten Nautered Hindi+Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Konservesi 100 Gr Animonda Von Feinsten konserveler özenle seçilmiş ürünlerden imal edilmiştir.Hayvansal ürünler ve yan ürünleri kullanılmıştır içerik erişt..
Brand: ANIMONDA
Animonda Kümes Hayvanlı ve Makarnalı Köpek Konservesi 150g Tüm Animonda konserve ürünleri doğal ve katkısızdır, yapay renklendirici ve aroma içermez, sağlıklı köpek beslenmesi için yapılan son bilimsel bulgulara uygun olarak üretilir. Animondanın köpek konserve serisi, köpeğinizin özel besinsel iht..
Brand: ANIMONDA
83118 Amimonda Milkies Mobility İçerik: Et ve hayvan türevleri (kümes hayvanları), bitkisel protein özleri, sıvı ve katı yağlar (%2 somon yağı), sebze kökenli türevler, süt ve süt türevleri, mineraller. Analitik Bileşenler: Protein %36, Yağ%20, Ham Lif%1, Ham Kül %5,5, Nem %6 Ürün Özellikleri ..
Brand: ANIMONDA
Yeni Milkies taze çıtır ödüller kediler için üretilmiştir. Milkies Dental ödül, sadece lezzetli değil aynı zamanda kedinizde tartar oluşumunu önlemeye de yardımcı olurlar. İçindekiler:Et ve hayvan yan ürünleri (tavukçuluk), sebze, yağ ve katı yağlar, bitkisel protein ekstreleri, sebze yan ürünle..
Brand: ANIMONDA
Yeni Milkies taze çıtır ödüller kediler için üretilmiştir. Milkies Anti hairball ödül, sadece lezzetli değil aynı zamanda kedinizde kıl birikimi oluşumunu önlemeye de yardımcı olurlar. İçindekiler:Et ve hayvan yan ürünleri (tavukçuluk), sebze, yağ ve katı yağlar, bitkisel protein ekstreleri, se..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)