Menu
Sepetiniz

PEDIGREE

Brand: PEDIGREE
Pedigree Biscrok Köpek Ödül Bisküvisi 200 gr PEDIGREE® BİSCROCK İçindekiler: Tahıllar, Et ve hayvansal yan ürünler (beyaz bisküvi %4 tavuk içerir, kahverengi bisküvi %4 sığır içerir, kırmızı bisküvi %4 kuzu içerir), Sebze kaynaklı ürünler, Bitkisel ve hayvansal yağlar, Mineraller, Tohumlar, Bitki..
Brand: PEDIGREE
Pedigree Dentastix Büyük Boy Köpek Ödülü 7 li Paket 270 gr PEDIGREE® DENTASTIX LARGE İçindekiler: Tahıllar, Sebze kaynaklı ürünler, Et ve hayvansal yan ürünler, Mineraller (%2.4 sodyum tripolifosfat içerir), Sebze protein ekstraktları, Bitkisel ve hayvansal yağlar. Analitik Bileşenler (%): Protein..
Brand: PEDIGREE
Pedigree Dentastix Küçük Boy Köpek Ödülü 3 lü Paket 45 gr PEDIGREE® DENTASTIX SMALL İçindekiler: Tahıllar, Sebze kaynaklı ürünler, Et ve et ürünleri, Mineraller (%2.4 sodyum tripolifosfat içerir), Sebze protein ekstraktları, Bitkisel ve hayvansal yağlar Kg Başına Katkı Maddeleri: Duyusal katkılar:..
Brand: PEDIGREE
Pedigree Dentastix Küçük Köpek Ödülü 7 li Paket 110 gr PEDIGREE® DENTASTIX SMALL İçindekiler: Tahıllar, Sebze kaynaklı ürünler, Et ve et ürünleri, Mineraller (%2.4 sodyum tripolifosfat içerir), Sebze protein ekstraktları, Bitkisel ve hayvansal yağlar Kg Başına Katkı Maddeleri: Koruyucular, Duyusal..
Brand: PEDIGREE
Pedigree Dentastix Orta Boy Köpek Ödülü 3 lü Paket 77 gr PEDIGREE® DENTASTIX MEDİUM İçindekiler: Tahıllar, Sebze kaynaklı ürünler, Et ve et ürünleri, Mineraller (%2.4 sodyum tripolifosfat içerir), Sebze protein ekstraktları, Bitkisel ve hayvansal yağlar Kg Başına Katkı Maddeleri: Duyusal katkılar:..
Brand: PEDIGREE
Pedigree Dentastix Orta Boy Köpek Ödülü 7 li Paket 180 gr PEDIGREE® DENTASTIX MEDİUM İçindekiler: Tahıllar, Sebze kaynaklı ürünler, Et ve et ürünleri, Mineraller (%2.4 sodyum tripolifosfat içerir), Sebze protein ekstraktları, Bitkisel ve hayvansal yağlar Kg Başına Katkı Maddeleri: Koruyucular, Duy..
Brand: PEDIGREE
Pedigree Jumbone Mini 180 Gr PEDIGREE® JUMBONE MİNİ Biftekli olan Pedigree Jumbone Mini köpeğiniz için mükemmel bir ödüldür. Dışı daha sert içi leziz yumuşak et dolgusuyla köpeğiniz hak ettiği ödülü alacaktır. Jumbone mini köpeğinizi ödüllendirirken bakım da yapmanızı sağlayan 4 kg üzeri yetişkin..
Brand: PEDIGREE
Pedigree Jumbone Orta Boy Köpek Ödül Kemiği 2 li Paket 200 gr PEDIGREE® JUMBONE MEDİUM İçindekiler: Tahıllar, Sebze kaynaklı ürünler, Çeşitli şekerler, Et ve hayvansal yan ürünler (% 4 sığır içerir), Mineraller, Sebze protein ekstraktları, Tohumlar, Bitkisel ve hayvansal yağlar, Bitkiler Analitik ..
Brand: PEDIGREE
Pedigree Kümes Hayvanı ve Pirinçli Yavru Kuru Köpek Maması 3 kgPEDIGREE® YAVRU TAVUK PİRİNÇLİ İçindekiler: Tahıllar (%4 prinç içerir), Et ve hayvansal yan ürünler (%28, %14 tavuk içerir), Bitkisel ve hayvansal yağlar (%0.4 ayçiçek yağı içerir), Sebze kaynaklı ürünler, Sebze protein ekstraktları, Min..
Brand: PEDIGREE
Pedigree Markies Köpek Ödül Bisküvisi 150 gr PEDIGREE® MARKİES İçindekiler: Tahıllar, Et ve hayvansal yan ürünler (%4 kemik iliği içerir), Çeşitli şekerler, Bitkisel ve hayvansal yağlar, Mineraller, Sebze kaynaklı ürünler, tohumlar, bitkiler Kg Başına Katkı Maddeleri: Antioksidanlar Besinsel Katk..
Brand: PEDIGREE
Pedigree Pouch Köpek Konservesi Biftekamp;Kuzu - Hindiamp;Havuç 4 x 100 gr PEDIGREE® POUCH Gravy Sos İçinde Sığır etli ve Kuzulu 2x100g PEDIGREE® POUCH Gravy Sos İçinde Hindili ve Havuçlu 2x100g PEDİGREE POUCH Gravy Sos İçinde Sığırlı ve Kuzulu 2x100g Bileşenler: et ve hayvansal yan urunler (%3..
Brand: PEDIGREE
Pedigree Pouch Yavru Köpek Konservesi Tavuk ve Pirinçli 100 gr PEDIGREE® YAVRU TAVUKLU VE PİRİNÇLİ JÖLE İÇİNDE İçindekiler: et ve hayvansal yan urunler (%45, %4 tavuk içerir), tahıllar (%4 pişmiş pirinç içerir), bitkisel ve hayvansal yağlar (%1 ayçiçek yağı içerir), mineraller, sebze kaynaklı ürün..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)