Menu
Sepetiniz

MALZEME

Brand: EXO TERRA
Exo Terra Ceramic Heater Sürüngen İçin Isıtıcı Lamba 40 wattExo Terra Seramik Isıtıcı, üniform bir desene sahip, doğal bir güneş ışığı oluşturan bir radyasyon ısı kaynağıdır. Bu yayıcı tarafından üretilen uzun dalga kızılötesi ısı, sürüngenleri çok verimli bir şekilde sıcaklaştıracaktır. Teraryumdak..
Brand: EXO TERRA
?Exo Terra Sürüngen Kablo Isıtıcı 15 watt 3,5 metreExo Terra Isı Kablosu, gerektiğinde ısı sağlama olanağı sağlar.Teraryum zemininde belirli noktaları ısıtmak için Exo Terra Terrariumun altında en iyi şekilde kullanılır veya çoklu muhafazaları ısıtmak için damızlık raflarında kullanılabilir.Esnek, s..
Brand: EXO TERRA
?Exo Terra Sürüngen Kablo Isıtıcı 25 watt 4,5 metreExo Terra Isı Kablosu, gerektiğinde ısı sağlama olanağı sağlar.Teraryum zemininde belirli noktaları ısıtmak için Exo Terra Terrariumun altında en iyi şekilde kullanılır veya çoklu muhafazaları ısıtmak için damızlık raflarında kullanılabilir.Esnek, s..
Brand: EXO TERRA
?Exo Terra Sürüngen Kablo Isıtıcı 50 watt 7 metreExo Terra Isı Kablosu, gerektiğinde ısı sağlama olanağı sağlar.Teraryum zemininde belirli noktaları ısıtmak için Exo Terra Terrariumun altında en iyi şekilde kullanılır veya çoklu muhafazaları ısıtmak için damızlık raflarında kullanılabilir.Esnek, su ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 68 (6 Sayfa)