Menu
Sepetiniz

CIGNEME KEMIKLERI

Brand: 8IN1
8 in 1 Delight 7 li XSmall Burgu Kemik Barbecue Tadında Köpek Çiğneme Kemik 8in1 Delights Barbekü, dört ayaklı arkadaşınız için hafif baharatlı bir barbekü aroması olan çiğ et sarılı tavuk etinden yapılan hafif füme çiğneme kemikleridir! - Barbekü, patentli chewy kemikler sevindirdi; ince kıyılm..
Brand: 8IN1
8 in 1 Delight Balls Small 4 lü 36 gr8in1 markasının patentli ürünüdür.8in1 Küçük ırk köpekler için ağız bakımı ve ödül kemiği. Köpeğiniz hem iştahla yerken aynı zamanda da diş temizliğini gerçekleştirecektir. 8in1 Delights Bones içinde bulunan yüksek kalitede sindirilmiş tavuk eti sayesinde köpeğin..
Brand: 8IN1
8 in 1 Delight Biftekli Köpek Çiğneme Burgu ÇubukLezzetli sığır eti, sert birinci sınıf ham deriye sarılır - çiğneme ve ödül mamasının benzersiz kombinasyonu. • Sığır etli burgu Çubuklar, patentli çiğneme kemikleri; Sarılı sığır eti ile ham - sadece bir protein kaynağı (sığır eti) içerir. • Ham ..
Brand: 8IN1
8 in 1 Delight Bones L Köpek Çiğneme Burgu Kemik 100Gr 8in1 Delights Bones Köpekler İçin Ağız Bakım Press Kemik Large8in1 markasının patentli ürünüdür. 8in1 Küçük ırk köpekler için ağız bakımı ve ödül kemiği. Köpeğiniz hem iştahla yerken aynı zamanda da diş temizliğini gerçekleştirecektir. 8in1 D..
Brand: 8IN1
8 in 1 Delight Bones S Köpek Çiğneme Burgu Kemik Biftekli Small Lezzetli sığır eti, zorlu birinci sınıf ham dereye sarılır - çiğneme ve ikramın benzersiz kombinasyonu. - Sığır eti, patentli çiğneme kemiği; Sığır eti ile sarılmış ham deri - sadece bir protein kaynağı (sığır eti) içerir. - Hamhide ..
Brand: 8IN1
8 in 1 Delight Bones S Köpek Çiğneme Burgu Kemik Small Lezzetli tavuk, zorlu birinci sınıf ham deriye sarılmış - çiğneme ve ikramın eşsiz kombinasyonu. - Lokumlar, patentli çiğneme kemiği; çiğ et sarılı tavuk eti - Ham deride lezzetli et, köpeğinizi meşgul tutar ve yoğun çiğneme sağlar. - Diş ..
Brand: 8IN1
8 in 1 Delight Rings (3lü) 119Gr.8in1 markasının patentli ürünüdür.8in1 Küçük ırk köpekler için ağız bakımı ve ödül kemiği. Köpeğiniz hem iştahla yerken aynı zamanda da diş temizliğini gerçekleştirecektir. 8in1 Delights Bones içinde bulunan yüksek kalitede sindirilmiş tavuk eti sayesinde köpeğiniz s..
Brand: 8IN1
8 in 1 Delight Sticks Köpek Çiğneme Burgu Çubuk 75 gr Lezzetli tavuk eti sert sığır derisine sarılmış – çiğneme kemiği ve ödül etinin benzersiz kombinasyonu. - Çubuklar, patentli çiğneme; sarılı tavuk eti ile ham dereotu. - Hamhide içindeki lezzetli et köpeğinizi meşgul tutar ve yoğun çiğneme s..
Brand: 8IN1
8 in 1 Delights L Köpek Çiğneme Burgu Kemik Son derece sağlam birinci sınıf ham deriye sarılmış lezzetli tavuk eti - çiğneme ve ikramın eşsiz birleşimi. - Delight Strong, patentli çiğneme kemiği; tavuk eti ile sarılmış preslenmiş ham deri - İçindeki nefis et rawhide, köpeğinizi meşgul tutar ..
Brand: 8IN1
8 İn 1 Delights Strong XS Köpek Çiğneme Xs Kemik (7 Adet) 140Gr 8in1 markasının patentli ürünüdür. 8in1 köpekler için ağız bakımı ve ödül kemiğidir. Köpeğiniz hem iştahla yerken aynı zamanda da diş temizliğini gerçekleştirecektir. 8in1 Delights Bones içinde bulunan yüksek kalitede sindirilmiş tavuk..
Brand: 8IN1
?8 in 1 Dental Tavuklu Düğüm Köpek Kemik L 85 GrOrta ve büyük ırk köpekler için, kemirme iç güdülerini karşılamanın yanısıra eğlenceli vakit geçirmelerinide sağlayan, 19 cm uzunluğunda, diş ve diş eti sağlığını korumaya yardımcı, gerçek tavuk etinden ve sığır derisinden üretilmiş, sütlü düğümlü kemi..
Brand: 8IN1
8 in 1 Delight Tavuklu Köpek Çiğneme Burgu Çubuk Sığır derisine sarılmış az yağlı tavuk etinden yapılan nefis burgu çubuklar. Özel şekillerinden dolayı, bu ödül kemikleri öncelikle daha az güçlü bir çeneye sahip olan küçük köpekler için uzun süreli çiğneme eğlencesi sağlar. Chihuahua’lar, minyatür ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)