Menu
Sepetiniz

CIGNEME KEMIKLERI

Brand: 8IN1
8 in 1 Delight Bones L Köpek Çiğneme Burgu Kemik 100Gr 8in1 Delights Bones Köpekler İçin Ağız Bakım Press Kemik Large8in1 markasının patentli ürünüdür. 8in1 Küçük ırk köpekler için ağız bakımı ve ödül kemiği. Köpeğiniz hem iştahla yerken aynı zamanda da diş temizliğini gerçekleştirecektir. 8in1 D..
Brand: 8IN1
8 in 1 Delight Bones S Köpek Çiğneme Burgu Kemik Small Lezzetli tavuk, zorlu birinci sınıf ham deriye sarılmış - çiğneme ve ikramın eşsiz kombinasyonu. - Lokumlar, patentli çiğneme kemiği; çiğ et sarılı tavuk eti - Ham deride lezzetli et, köpeğinizi meşgul tutar ve yoğun çiğneme sağlar. - Diş ..
Brand: 8IN1
8 in 1 Delight Rings (3lü) 119Gr.8in1 markasının patentli ürünüdür.8in1 Küçük ırk köpekler için ağız bakımı ve ödül kemiği. Köpeğiniz hem iştahla yerken aynı zamanda da diş temizliğini gerçekleştirecektir. 8in1 Delights Bones içinde bulunan yüksek kalitede sindirilmiş tavuk eti sayesinde köpeğiniz s..
Brand: 8IN1
?8 in 1 Dental Tavuklu Düğüm Köpek Kemik L 85 GrOrta ve büyük ırk köpekler için, kemirme iç güdülerini karşılamanın yanısıra eğlenceli vakit geçirmelerinide sağlayan, 19 cm uzunluğunda, diş ve diş eti sağlığını korumaya yardımcı, gerçek tavuk etinden ve sığır derisinden üretilmiş, sütlü düğümlü kemi..
Brand: MIO
Beyaz Pres Köpek Çiğneme Kemiği 15,5 Cm 90 Gr 2'LiKöpeğinizin çiğneme ihtiyacını karşılar.Lezzetli, sağlıklı, yenilebilir ve hazmedilebilirdir.Tüm köpekler için uygundur.Doğal bir diş fırçasıdır, ağız kokusunu giderir, tartar oluşumunu engeller.Üretiminde zararlı kimyasallar kullanılmamıştır.İÇİNDEK..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Tavuk Parçacıklı Düğümlü Deri Köpek Kemiği;Köpekler için, kemirme ihtiyacını giderirken, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan, diş ve çene yapısını güçlendiren, düğüm köpek kemiği.* Yüksek oranda protein içermektedir, yağ oranı düşüktür.* Diş, diş eti ve çene sağlığını koruyarak ağız kok..
Brand: FRESHY
Freshy Biftek Kaplı Pres Kemik 5 Cm 8 AdetDoğal ve taze malzemelerden üretilen Freshy ödülleri köpeğinizi en sağlıklı şekilde beslerken aynı zamanda eğlendirir. Ağız ve diş sağlığını korumaya da yardımcı olur. Lezzetli, sağlıklı, kolay sindirilebilir ödüllerdir.İçindekiler:Hayvan derisi (sığır), sığ..
Brand: FRESHY
Freshy Chiky Bones Kurutulmuş ördek Eti Kaplı Düğüm Kemikler 6.5 cm 7 adet"Freshy Ducky Bones", köpeğinize lezzet dolu ve uzun süreli çiğneme keyfi sunar. Yağsız ördek etiyle sarmalanmış nefis kemikler.Eğlendirir, besler ve aynı zamanda diş ve diş eti sağlığını destekler.Koruyucu, boyar madde, aroma..
Brand: FRESHY
Hazmedilebilir, doğal katkısız, burgu köpek çiğneme kemiği.İçindekiler: Sığır derisiAnaliz değerleri: Protein %70, Ham yağ %1-%10, Ham Selüloz % 10Köpeğinizin büyüklüğüne ve yeme alışkanlıklarına göre günlük 1-3 adet Freshy ödül vermeniz tavsiye edilir. verilen çiğneme kemiği köpeğinizin ağzından da..
Brand: FRESHY
Freshy sığırlı Twist Kurutulmuş Et Kaplı Köpek Çiğneme Çubuk 8 Adet 13 CmHazmedilebilir, doğal katkısız, Biftek eti ile sarmalanmış köpek çiğneme kemiği.İçindekiler: Sığır derisi, Ördek eti, bitkisel protein, sorbitolAnaliz değerleri: Protein %60, Ham yağ %1-%10, Ham Selüloz % 10Köpeğinizin büyüklüğ..
Brand: GIMDOG
GIMDOG MORDIMI PRESS KEMİK 8" 1Lİ NATURAL 150grBarkod:8009632015743Son Kullanma Tarihi:Eylül 2019Ürün Özellikleri;Gimdog çiğneme kemikleri köpekler için harika bir ödüldür. %100 hayvan derisinden üretilmiş olan bu kemikler son derece kaliteli ve ürün çeşitliliği bakımından zengindir. Köpeklerin kemi..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)