Menu
Sepetiniz

KULAK

Brand: BEAPHAR
Beaphar Ear Cleaner Kulak Temizleme Losyonu 50 ml Beaphar Ear Cleaner kedi ve köpeklerin kullaklarında oluşan kirlerin, akıntıların rahatlıkla temizlenmesini sağlar. Kulağı tahriş etmeden temizler. Kulakda yer alan kene ve böcekleri temizler. Kulakta oluşabilicek sorunları engeller. Alkol içermez ..
Brand: BIO PETACTIVE
Pet Active Kulak Temizleme Losyonu Kedi, köpek ve tavşanlar için, kulak hijyeninin sağlanmasında yardımcı olan, kanalların temizlenmesini sağlayan, kulak temizleme solüsyonudur. * Kulaklardaki vaks birikiminin temizlenmesine yardımcı olur. * Kendini temizleme sürecini uzatmaya yardımcı olur. * Kok..
Brand: BIOLINE
?Bioline Kedi ve Köpek Kulak Temizleme Yağı 30 MlBioline Ear Mite kedi ve köpeğiniz içinkullanabileceğiniz bir kulak temizlemesıvısıdır. Kulakta biriken kirleri akıtabilirsiniz.Kulak içine damlatıp kulağı ovalayın top pamukile temizleyiniz...
Brand: GIMDOG
GimDog Natural Solutions Kulak Temizleme Losyonu 50 ml İçindekiler: Okaliptus ve Lavanta Köpeklerin kulak hijyeni için özel olarak formüle edilmiştir. Kulak kepçesi alanını temizler ve korur. Mısır ve Tatlı Badem yağları ve Sarımsak, Lavanta, Okaliptus ve Kekik özütlerine dayalı hafif, hoş kokusu k..
Brand: TRIXIE
Kedi, köpek ve küçük hayvanlar( tavşan vb) için kulak temizleme mendilidir. İçerdiği aloe vera ve hamamelis ile kulağı hem temizler hemde besler. Özel formülü ve işaret parmağına takılabilmesi sayesinde kulak içinin nazikçe istenmeyen kirlerden ve kontaminasyondan temizlenmesini sağlar, rahatlatır. ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)