Menu
Sepetiniz

KEMIRGEN

Brand: FERPLAST
Ferplast 4638 Hamster Eviİşte küçük arkadaşlar için barınak sağlayacak plastikten yapılmış, fare ve gerbils gibi hamster ve diğer küçük kemirgenler için renkli bir yazlık! Isba eğimli bir çatı ve rahat bir giriş kapısı ile güzel ve kompakt bir şekle sahiptir. Kemirgen kafesinin için kaçınılmaz bir a..
Brand: BEAKS
Beaks Karışık Gine Pig YemiBeaks gine pig yemi, vitamin bakımından zengin kurutulmuş sebze, meyve ve bitkiler içeren gine pig yemidir.* Gine pig yeminin içeriği kurutulmuş sebze, kurutulmuş meyve ve bitkilerden oluşmaktadır, % 100 doğal içeriğe sahiptir.* Yüksek lif içerir, bu sayede sindirimi düzen..
Brand: BEAKS
Beaks Karışık Hamster YemiHamsterlar için, özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlayan, hamster yemidir.* Granüllerin yapı ve şekillerinin yanı sıra, kurutulmuş meyve, sebze ve yeşil bitki parçaları hamsterların dişlerini aşındırm..
Brand: BEAKS
Beaks Karışık Tavşan YemiBeaks tavşan yemi, vitamin bakımından zengin kurutulmuş sebze ve bitkiler içeren, karışık tavşan yemidir.* Beaks tavşan yeminin içeriği, kurutulmuş sebze, meyve, pelet ve bitkilerden oluşmaktadır.* Doğal vitamin ve mineral kaynağıdır.* Yüksek lif içerir, bu sayede sindirimi ..
Brand: BEAKS
Beaks Kemirgen Taşı zengin mineral içeriğiyle tavşan, ginepig, hamster gibi kemirgen hayvanlar için özel olarak üretilmiştir.• mineral eksikliğini giderir.• sindirim sistemini düzenler.• diş gelişimine yardımcı olur...
Brand: BEAKS
Beaks Kemirgen Yalama TaşıBEAKS kemirgenler için yalama taşı; tavşan, ginepig, hamster gibi kemirgen hayvanlar için özel olarak hazırlanmış doğal tuz katkısıdır. Evcil kemirgenlerin günlük aldığı besinlerden tedarik edemedikleri tuz ve mineral ihtiyaçlarını karşılar. Renklendirici ve koruyucu içerme..
Brand: BEAKS
Beaks Meyveli Kemirgen KrakeriTavşan ve guineapig gibi kemirgenler için, kemirme ihtiyacını karşılayan, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış, meyveli tavşan krakeri.* Besleyici içeriği, vitamin C ve enerjiden oluşmaktadır.* Kancaları yardımıyla kafes teline asılabilir.* Paket içe..
Brand: BONNIE
Bonnie Tavşan ve Kemirgen Yemi 750gr ; Ürün özellikleri ; Tavşan ve Guinea Pig,Hamster,Chincilla,Fare ve Sıçan gibi kemirgenler için kullanıma hazır yem karışımı. Bu yem tavşan ve kemirgenlerin ihtiyaç duyduğu doğal ve özenle seçilmiş tüm besin maddelerinden üretilmiştir. Her gün temiz bi..
Brand: CHIPSI
Chıpsı Elma Aromalı Ginepig,Tavşan,Hamster Talaşı 15Lt Tavşan, hamster, guiena pig gibi tüm kemirgenler için, tozdan arındırılarak sıkıştırılmış talaş. - Tüm kafes için küçük bir parça kullanılması yeterlidir. - Sıkıştırılmış olduğundan açılarak kafes tabanını kapsayacaktır. Uyarılar; Kuru, nems..
Brand: CHIPSI
Chipsi Hamster Talaşı Çilekli 60 Lt 515-20312 Chipsi Strawberry Chipsi Strawberry %100 doğal, işlem görmemiş bir altlıktır. Hayvanınız için doğal bir ortam yaratır. %100 doğada çözünebilirdir; toz içermez. Doğal ve taze çilek ko..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 140 (12 Sayfa)