Menu
Sepetiniz

KEMIRGEN

Brand: BEAKS
Beaks Karışık Gine Pig YemiBeaks gine pig yemi, vitamin bakımından zengin kurutulmuş sebze, meyve ve bitkiler içeren gine pig yemidir.* Gine pig yeminin içeriği kurutulmuş sebze, kurutulmuş meyve ve bitkilerden oluşmaktadır, % 100 doğal içeriğe sahiptir.* Yüksek lif içerir, bu sayede sindirimi düzen..
Brand: BEAKS
Beaks Karışık Hamster YemiHamsterlar için, özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlayan, hamster yemidir.* Granüllerin yapı ve şekillerinin yanı sıra, kurutulmuş meyve, sebze ve yeşil bitki parçaları hamsterların dişlerini aşındırm..
Brand: BEAKS
Beaks Karışık Tavşan YemiBeaks tavşan yemi, vitamin bakımından zengin kurutulmuş sebze ve bitkiler içeren, karışık tavşan yemidir.* Beaks tavşan yeminin içeriği, kurutulmuş sebze, meyve, pelet ve bitkilerden oluşmaktadır.* Doğal vitamin ve mineral kaynağıdır.* Yüksek lif içerir, bu sayede sindirimi ..
Brand: BEAKS
Beaks Kemirgen Yalama TaşıBEAKS kemirgenler için yalama taşı; tavşan, ginepig, hamster gibi kemirgen hayvanlar için özel olarak hazırlanmış doğal tuz katkısıdır. Evcil kemirgenlerin günlük aldığı besinlerden tedarik edemedikleri tuz ve mineral ihtiyaçlarını karşılar. Renklendirici ve koruyucu içerme..
Brand: CHIPSI
Chıpsı Elma Aromalı Ginepig,Tavşan,Hamster Talaşı 15Lt Tavşan, hamster, guiena pig gibi tüm kemirgenler için, tozdan arındırılarak sıkıştırılmış talaş. - Tüm kafes için küçük bir parça kullanılması yeterlidir. - Sıkıştırılmış olduğundan açılarak kafes tabanını kapsayacaktır. Uyarılar; Kuru, nems..
Brand: CHIPSI
Chipsi Hamster Talaşı Çilekli 60 Lt 515-20312 Chipsi Strawberry Chipsi Strawberry %100 doğal, işlem görmemiş bir altlıktır. Hayvanınız için doğal bir ortam yaratır. %100 doğada çözünebilirdir; toz içermez. Doğal ve taze çilek ko..
Brand: CHIPSI
Chipsi Green Apple CHIPSI plus Green Apple yumuşak ve emici talaşlardan oluşmaktadır. Zenginleştirilmiş ve yüksek emiş gücüne sahip parçacıkları ile ev içinde kullanılmak isteyenler için daha uygundur. Doğal ve taze yeşil elma kokusu ile artık kötü koku diye bir sorununuz kalmayacak. Avantajları ..
Brand: CHIPSI
< ACIKLAMA > Chipsi Citrus CHIPSICITRUS doğal limon kokusu içeren yeni bir talaştır. Tazeve doğal limon kokusu biyolojik aşıdan saf ve kimyasal katkı içermeyen bir kokudur. Talaşlar özenle seçilmiş, işlem görmemiş, doğal talaştır. Kurutulmuş ve sterilize edilmiştir; toz içermez. Avantajları Yükse..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 139 (12 Sayfa)