Menu
Sepetiniz

ARAC AKSESUARLARI

Brand: FERPLAST
Ferplast Seat Cover Blanket Araç İçi Koltuk Kılıfı 140 x 60 x h 50 CmAracınızı kir ve çiziklerden korumak için etkili olan Araba Koltuğu Kapağı, arkadaki koltuklarda köpeğini taşıyanları kolaylaştırmak için tasarlanmış bir koltuk kılıfıdır. Naylon ve kumaştan yapılmış, çok dayanıklıdır ve yırtılmayı..
Brand: HAPPY PET
Pet Gear Standart ve Jumbo Kargo Bölümü Koruması Keyifli ve güvenli yolculuklar!!! Dayanıklı, hafif ve kaliteli malzemeden yapılmış olup antialerjik özellik taşımaktadır. Petinizin yolculuk esnasında ön tarafa geçmesini ve sürücünün dikkatinin dağılması engellenir. Petiniz bu koruma ünit..
Brand: TRIXIE
12814 kodlu köpek römorkunun el arabası olarak kullanılabilmesi için gerekli ön tekerlek , arka tutamaç ve fren tertibatından oluşmaktadır. Özellikle küçük , yaşlı veya özel medikal durumu olan köpeklerin uzun yürüyüşlerde yorulması sebebiyle veya yürümesi imkansız petlerin dışarıya çıkarılması amac..
Brand: TRIXIE
Trixie 39891 Köpek Taşıma İçin Bagaj Kemeri 148 CmTrixie 39891 kodlu köpek taşıma kutusu için bagaj sabitleme kemeri. 148cm. Siyah renklidir. Her paket içerisinde 3 adet bulunmaktadır...
Brand: TRIXIE
Köpek için araba arka koltuk örtüsüdür. Naylon'dur. Bu sayede su geçirmez ve elde yıkanabilir. Araba arka koltuğunuzun kirlenmesini ve tüy olmasını önler. Emniyet kemeri açıklıkları sayesinde köpeğinizi güvenle Trixie emniyet kemeri ile bağlayabilirsiniz. Ön koltuklar arkasına denk gelecek şekilde 2..
Brand: TRIXIE
Köpeğinizi araç içerisinde bırakacağınız durumlarda araç içine taze hava girmesini ve köpeğiniz ile aracınızın güvenliğini sağlayacak , sert plastikten üretilmiş , her cama uygun cam ızgarasıdır. Hareket halinde kullanılması tavsiye edilmez. Özellikle aşırı sıcak havalarda uzun süreli kullanımı köpe..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)