Menu
Sepetiniz

ARAC AKSESUARLARI

Brand: PET PRETTY
Köpek Pati Temizleme Ve Yıkama Bardağı Patilerde Tüm Kirleri Yüksek Oranda Temizler. Kullanmadan Önce İçersine Su Eklemeniz Ardından Patileri Yıkama Kabının İçersine Koyup Sağa Sola Kabı Çevirmeniz Gerekli. Daha Sonra Patileri Çıkarıp Kurulayabilirsiniz. Daha Sonraki Kullanım İçin Kabı Yıkamanız..
Brand: HAPPY PET
Pet Gear Standart ve Jumbo Kargo Bölümü Koruması Keyifli ve güvenli yolculuklar!!! Dayanıklı, hafif ve kaliteli malzemeden yapılmış olup antialerjik özellik taşımaktadır. Petinizin yolculuk esnasında ön tarafa geçmesini ve sürücünün dikkatinin dağılması engellenir. Petiniz bu koruma ünit..
Brand: TRIXIE
12814 kodlu köpek römorkunun el arabası olarak kullanılabilmesi için gerekli ön tekerlek , arka tutamaç ve fren tertibatından oluşmaktadır. Özellikle küçük , yaşlı veya özel medikal durumu olan köpeklerin uzun yürüyüşlerde yorulması sebebiyle veya yürümesi imkansız petlerin dışarıya çıkarılması amac..
Brand: TRIXIE
Trixie 39891 Köpek Taşıma İçin Bagaj Kemeri 148 CmTrixie 39891 kodlu köpek taşıma kutusu için bagaj sabitleme kemeri. 148cm. Siyah renklidir. Her paket içerisinde 3 adet bulunmaktadır...
Brand: TRIXIE
Köpeğinizi araç içerisinde bırakacağınız durumlarda araç içine taze hava girmesini ve köpeğiniz ile aracınızın güvenliğini sağlayacak , sert plastikten üretilmiş , her cama uygun cam ızgarasıdır. Hareket halinde kullanılması tavsiye edilmez. Özellikle aşırı sıcak havalarda uzun süreli kullanımı köpe..
Brand: TRIXIE
Trixie Köpek Alüminyum Bagaj Demiri 34-48 x 96-163 cmHatchback ve station wagon araçlarda büyük bir ihtiyaç olan bagak demirine Trixie tarafından geliştirilen bu ürün ile çözüm gelmektedir. Ürün alüminyum olması sebebiyle hafif ve çok dayanıklıdır. Özel tasarımı sayesinde bagaj alanına basmadan kolt..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)