Menu
Sepetiniz

YEMI

Brand: BEAKS
Beaks Karışık Gine Pig YemiBeaks gine pig yemi, vitamin bakımından zengin kurutulmuş sebze, meyve ve bitkiler içeren gine pig yemidir.* Gine pig yeminin içeriği kurutulmuş sebze, kurutulmuş meyve ve bitkilerden oluşmaktadır, % 100 doğal içeriğe sahiptir.* Yüksek lif içerir, bu sayede sindirimi düzen..
Brand: BEAKS
Beaks Karışık Hamster YemiHamsterlar için, özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlayan, hamster yemidir.* Granüllerin yapı ve şekillerinin yanı sıra, kurutulmuş meyve, sebze ve yeşil bitki parçaları hamsterların dişlerini aşındırm..
Brand: BEAKS
Beaks Karışık Tavşan YemiBeaks tavşan yemi, vitamin bakımından zengin kurutulmuş sebze ve bitkiler içeren, karışık tavşan yemidir.* Beaks tavşan yeminin içeriği, kurutulmuş sebze, meyve, pelet ve bitkilerden oluşmaktadır.* Doğal vitamin ve mineral kaynağıdır.* Yüksek lif içerir, bu sayede sindirimi ..
Brand: BEAKS
Beaks Kemirgen Yalama TaşıBEAKS kemirgenler için yalama taşı; tavşan, ginepig, hamster gibi kemirgen hayvanlar için özel olarak hazırlanmış doğal tuz katkısıdır. Evcil kemirgenlerin günlük aldığı besinlerden tedarik edemedikleri tuz ve mineral ihtiyaçlarını karşılar. Renklendirici ve koruyucu içerme..
Brand: BEAKS
Beaks Meyveli Kemirgen KrakeriTavşan ve guineapig gibi kemirgenler için, kemirme ihtiyacını karşılayan, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış, meyveli tavşan krakeri.* Besleyici içeriği, vitamin C ve enerjiden oluşmaktadır.* Kancaları yardımıyla kafes teline asılabilir.* Paket içe..
Brand: GOLD WINGS
Hamster, tavşan ve benzeri kemirgen grubu için özel olarak hazırlanmış besleyici yem. Sıkıştırılmış granül içermez İçerik: Lif açısından zengin tahıllar; Ayçekirdeği, Kırılmış Yulaf, Mısır, Yuvarlanmış Mısır, Ekstrude Mısır, Arpa, Buğday, Keçiboynuzu, Karabuğday, Balkabağı Tohumu, Havuç, Bezely..
Brand: JUNGLE
Jungle Eko Kuru Yonca Kemirgen Otu 350 GrTavşan, guinea pig gibi kemirgenler için, % 100 doğal, katkısız, kurutularak hazırlanmış ve özenle paketlenmiş, kemirgen otudur.* Özenle hasat edilmiş ve kurutulmuş yonca otu içerir.* Enerji verir, uzun ve sağlıklı bir yaşamı destekler.* Tabana serilerek kull..
Brand: JUNGLE
Jungle Guineapig Yemi 500 grGuinea pig için, özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlayan, besleyici yemdir.Yemin İçeriği;Ayçekirdeği, kırılmış yulaf, mısır, yuvarlanmış mısır, arpa, buğday, extrude mısır, keçi boynuzu, karabuğday,..
Brand: PAWISE
Pawise Yenilebilir Hamster Kemirgen ÇiçekSevimli ve renkli mineral kemirgen taşları Bu kek çok eğlenceli ve aynı zamanda evcil hayvanlarınızın dişlerine iyi gelmektedir. Tavşanlar, kobaylar, hamsterler ve diğer küçük kemirgenler için uygundur...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)