Menu
Sepetiniz
HIZLI GÖNDERİM
Tüm Fiyatlar KDV Dahildir

Animonda V.Fein. Hindi ve Kuzu Etli Kilolu Yetişkin Köpek Konservesi 150 Gr

Animonda V.Fein. Hindi ve Kuzu Etli Kilolu Yetişkin Köpek Konservesi 150 Gr
-25 %
Animonda V.Fein. Hindi ve Kuzu Etli Kilolu Yetişkin Köpek Konservesi 150 Gr
Yetişkin köpekler için hindi + peynirli köpek konservesiFinest Light Lunch'dan 1-6 yaş arasındaki yetişkin köpekler için en yüksek seviyede dengeli, lezzetli, sağlıklı beslenme anlamına gelir.
Yüksek oranda sindirilebilir et hammaddelerinin - sadece hindi ve hindi karaciğerinin - özel olarak seçilen ve kaliteli olan, düşük yağ içeriği ile birlikte istenen köpeğinizin kilo stabilitesini destekler ve eşsiz bir yemek lezzetini garanti eder.
Animonda Vom Feinstein, yetişkin köpeğe tüm önemli besinleri sağlar. *yüksek derecede sindirilebilir hindi ve hindi karaciğeri *az yağlı içerik *soya olmadan *Renklendiriciler ve koruyucu maddeler olmadan İçerik: Hindi (% 48), peynir (% 7), buğday (% 4), kalsiyum karbonat, sodyum klorür Kg başına besin katkıları İyot (E2) 0.6 mg,
Bakır (E4) 0.5 mg,
Manganez (E5) 1,7 mg,
Çinko (E6) 18 mg,
Vitamin D3 120 IU MJ'de 100 g başına dönüştürülebilir enerji 0.31 Konserve kullanımı ile ilgili genel hatırlatmalar: Köpek konserveleri, konserve açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır. Buzdolabında köpek konservelerinin maksimum bekleme süresi 3 gündür. Islak ve et ağırlıklı içeriği sebebiyle köpeğinize servis ettiğiniz andan itibaren maksimum açık havayla temas süresi 2 saattir. 2 saatin sonunda bakteri üretmeye başlayacağından, köpeğinizin yemediği kısmını çöpe atın. Bu yüzden köpeğinizin yiyebileceği kadar konserve servis etmeniz, kalan konservenin ağzını kapatarak buzdolabında saklamanız tavsiye edilir. Konservenin yanında mutlaka temiz su bulundurun. Beslenme tavsiyeleri köpeğinizin ırk büyüklüğüne, yaşına, kilosuna veya kısır olma durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Kırılabilecek ürünler ile ilgili sorumluluk alıcıya aittir. 
  • Teslimat ücretleri bölgeye ve içeriğe göre değişebilir, bu ücretler alıcı tarafından karşılanır.
  • Ürün stokları sistemimizde anlık olarak güncellenmektedir. Ancak alışveriş esnasında stok bitebilir ve seçilen ürünlerin tamamı gönderilemeyebilir.
  • Firmamız kaynaklı sorunlar harici, ürünlerde iade, değişim gibi durumlar söz konusu değildir.