Menu
Sepetiniz
HIZLI GÖNDERİM
Tüm Fiyatlar KDV Dahildir

Animonda Vom Feinsten Kuzu Etli ve Kepekli Yetişkin Köpek Konservesi 150Gr

Animonda Vom Feinsten Kuzu Etli ve Kepekli Yetişkin Köpek Konservesi 150Gr
-25 %
Animonda Vom Feinsten Kuzu Etli ve Kepekli Yetişkin Köpek Konservesi 150Gr
Animonda Vom Feinsten Classic Kuzu Etli ve Kepekli Yetişkin Köpek Konserve Maması 150 gr Tüm Animonda konserve ürünleri doğal ve katkısızdır, yapay renklendirici ve aroma içermez, sağlıklı köpek beslenmesi için yapılan son bilimsel bulgulara uygun olarak üretilir. Animonda rsquo;nın köpek konserve serisi, köpeğinizin özel besinsel ihtiyaçlarını, beğenisine göre karşılamak için çeşitlendirilmiştir. İçindekiler: Et ve hayvansal türevler 8 kuzu eti, mineraller. Ham

: 10.5, Ham yağ


: 4.5, Ham lif

: 0.4, Kül
: 2.5, Nem

: 81, Enerji: 0.34 MJ / kg, D vitamini
: 120 IU, E vitamini
: 15 mg İçeriği ve vitamin seviyeleri tavsiye edilen son kullanma tarihine kadar garanti edilmiştir. Vitamin seviyeleri son kullanma tarihine kadar garanti edilmiştir. Son kullanma tarihi için kutunun altına bakınız Konserve kullanımı ile ilgili genel hatırlatmalar: Köpek konserveleri, konserve açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır. Buzdolabında köpek konservelerinin maksimum bekleme süresi 3 gündür. Islak ve et ağırlıklı içeriği sebebiyle köpeğinize servis ettiğiniz andan itibaren maksimum açık havayla temas süresi 2 saattir. 2 saatin sonunda bakteri üretmeye başlayacağından, köpeğinizin yemediği kısmını çöpe atın. Bu yüzden köpeğinizin yiyebileceği kadar konserve servis etmeniz, kalan konservenin ağzını kapatarak buzdolabında saklamanız tavsiye edilir. Konservenin yanında mutlaka temiz su bulundurun. Beslenme tavsiyeleri köpeğinizin ırk büyüklüğüne, yaşına, kilosuna veya kısır olma durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Kırılabilecek ürünler ile ilgili sorumluluk alıcıya aittir. 
  • Teslimat ücretleri bölgeye ve içeriğe göre değişebilir, bu ücretler alıcı tarafından karşılanır.
  • Ürün stokları sistemimizde anlık olarak güncellenmektedir. Ancak alışveriş esnasında stok bitebilir ve seçilen ürünlerin tamamı gönderilemeyebilir.
  • Firmamız kaynaklı sorunlar harici, ürünlerde iade, değişim gibi durumlar söz konusu değildir.