Menu
Sepetiniz
HIZLI GÖNDERİM
Tüm Fiyatlar KDV Dahildir

Animonda Vom F. Kümes Hayvanlı & Hindi Yürekli Yavru Köpek Konserve 150 gr

Animonda Vom F. Kümes Hayvanlı & Hindi Yürekli Yavru Köpek Konserve 150 gr
-25 %
Animonda Vom F. Kümes Hayvanlı & Hindi Yürekli Yavru Köpek Konserve 150 gr
Animonda Vom Feinsten Junior Yavru Köpek Yaş Maması 150 gr Yavru köpeklerin severek yiyeceği kümes hayvanlı ve hindi yürekli püre halinde yaş mama. Yumuşak yapıda olan yaş mama köpeğinizin besin ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilmiştir. Animonda Junior yaş mama içerisinde bulunan kümes hayvanı ve hindi yüreği hayvansal protein kaynağıdır.


Animonda yavru köpek konservesi köpeğiniz için lezzetli ve sağlıklı bir besin kaynağıdır. Köpeğinizin besin ihtiyaçlarına uygun olan mama %11 oranında protein içermektedir. Dengelenmiş miktarda yağ ve karbonhidrat ile köpeğinizin aşırı kilo almasını da önler. Yaş mamayı köpeğinizin kuru maması ile karıştırarak veya direkt olarak yedirebilirsiniz.
Konserve kullanımı ile ilgili genel hatırlatmalar: Köpek konserveleri, konserve açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır. Buzdolabında köpek konservelerinin maksimum bekleme süresi 3 gündür. Islak ve et ağırlıklı içeriği sebebiyle köpeğinize servis ettiğiniz andan itibaren maksimum açık havayla temas süresi 2 saattir. 2 saatin sonunda bakteri üretmeye başlayacağından, köpeğinizin yemediği kısmını çöpe atın. Bu yüzden köpeğinizin yiyebileceği kadar konserve servis etmeniz, kalan konservenin ağzını kapatarak buzdolabında saklamanız tavsiye edilir. Konservenin yanında mutlaka temiz su bulundurun. Beslenme tavsiyeleri köpeğinizin ırk büyüklüğüne, yaşına, kilosuna veya kısır olma durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Kırılabilecek ürünler ile ilgili sorumluluk alıcıya aittir. 
  • Teslimat ücretleri bölgeye ve içeriğe göre değişebilir, bu ücretler alıcı tarafından karşılanır.
  • Ürün stokları sistemimizde anlık olarak güncellenmektedir. Ancak alışveriş esnasında stok bitebilir ve seçilen ürünlerin tamamı gönderilemeyebilir.
  • Firmamız kaynaklı sorunlar harici, ürünlerde iade, değişim gibi durumlar söz konusu değildir.