Menu
Sepetiniz
HIZLI GÖNDERİM
Tüm Fiyatlar KDV Dahildir

Animonda Gran Carno Sığır Eti ve Yürekli Köpek Konservesi 400 gr

Animonda Gran Carno Sığır Eti ve Yürekli Köpek Konservesi 400 gr
-25 % Stokta yok
Animonda Gran Carno Sığır Eti ve Yürekli Köpek Konservesi 400 gr
Animonda Gran Carno Sığır Eti ve Yürek Köpek Konservesi 400 Gr Animonda Gran Carno Rind amp; Herz; Yetişkin köpeklerin günlük beslenmesi için dengeli ve besleyici konserve köpek mamasıdır. İçeriğindeki vitamin ve mineraller günlük ihtiyacını tam ve dengeli olarak karşılayacak şekilde kombine edilmiştir.
Mamanın İçeriği; Et ve Hayvansal Türevler Sığır eti (akciğer,et,karaciğer,böbrek,göğüs) % 26,00 yürek (% 16,00), su, kalsiyum karbonat.
Mamanın Analizi; Ham protein % 10,00, ham yağ % 7,50, ham selüloz % 0,50, ham kül % 1,80, nem % 78,00, vitamin D3 200 IU Konserve kullanımı ile ilgili genel hatırlatmalar: Köpek konserveleri, konserve açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır. Buzdolabında köpek konservelerinin maksimum bekleme süresi 3 gündür. Islak ve et ağırlıklı içeriği sebebiyle köpeğinize servis ettiğiniz andan itibaren maksimum açık havayla temas süresi 2 saattir. 2 saatin sonunda bakteri üretmeye başlayacağından, köpeğinizin yemediği kısmını çöpe atın. Bu yüzden köpeğinizin yiyebileceği kadar konserve servis etmeniz, kalan konservenin ağzını kapatarak buzdolabında saklamanız tavsiye edilir. Konservenin yanında mutlaka temiz su bulundurun. Beslenme tavsiyeleri köpeğinizin ırk büyüklüğüne, yaşına, kilosuna veya kısır olma durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Kırılabilecek ürünler ile ilgili sorumluluk alıcıya aittir. 
  • Teslimat ücretleri bölgeye ve içeriğe göre değişebilir, bu ücretler alıcı tarafından karşılanır.
  • Ürün stokları sistemimizde anlık olarak güncellenmektedir. Ancak alışveriş esnasında stok bitebilir ve seçilen ürünlerin tamamı gönderilemeyebilir.
  • Firmamız kaynaklı sorunlar harici, ürünlerde iade, değişim gibi durumlar söz konusu değildir.