Menu
Sepetiniz
HIZLI GÖNDERİM
Tüm Fiyatlar KDV Dahildir

Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanı Morina Balıklı Köpek Konservesi 150 Gr

Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanı Morina Balıklı Köpek Konservesi 150 Gr
-25 % Stokta yok
Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanı Morina Balıklı Köpek Konservesi 150 Gr
Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanı Morina Balıklı Köpek Konservesi 150 Gr Kümes hayvanları + balık ile yetişkin köpek konservesi Feinsten Adult, 1-6 yaş arasındaki yetişkin köpekler için en yüksek seviyede dengeli, lezzetli ve sağlıklı beslenmeyi ifade eder.
Karnolojik hammaddelerin özel seçimi ve kalitesi, eşsiz bir mutfak lezzetini garanti eder.
İnce tatlı turtalar, yetişkin köpeğe tüm önemli besinleri sağlar. seçilen, özel malzemelerle tahıl olmadan soya olmadan Renklendiriciler ve koruyucu maddeler olmadan İçerik:
% 49 Et ve hayvansal yan ürünler (% 20 kanatlı, domuz eti, sığır eti), balık ve balık yan ürünleri (% 14 morina), mineraller Analitik bileşenler:
Protein% 10.5, yağ içeriği% 4.5, ham fiber% 0.4, ham kül% 2,2, nem% 81
Kg başına besin katkıları :

E Vitamini 15 mg,

Vitamin D3 120 IU MJ'de 100 g başına dönüştürülebilir enerji 0,36 Konserve kullanımı ile ilgili genel hatırlatmalar: Köpek konserveleri, konserve açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır. Buzdolabında köpek konservelerinin maksimum bekleme süresi 3 gündür. Islak ve et ağırlıklı içeriği sebebiyle köpeğinize servis ettiğiniz andan itibaren maksimum açık havayla temas süresi 2 saattir. 2 saatin sonunda bakteri üretmeye başlayacağından, köpeğinizin yemediği kısmını çöpe atın. Bu yüzden köpeğinizin yiyebileceği kadar konserve servis etmeniz, kalan konservenin ağzını kapatarak buzdolabında saklamanız tavsiye edilir. Konservenin yanında mutlaka temiz su bulundurun. Beslenme tavsiyeleri köpeğinizin ırk büyüklüğüne, yaşına, kilosuna veya kısır olma durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Kırılabilecek ürünler ile ilgili sorumluluk alıcıya aittir. 
  • Teslimat ücretleri bölgeye ve içeriğe göre değişebilir, bu ücretler alıcı tarafından karşılanır.
  • Ürün stokları sistemimizde anlık olarak güncellenmektedir. Ancak alışveriş esnasında stok bitebilir ve seçilen ürünlerin tamamı gönderilemeyebilir.
  • Firmamız kaynaklı sorunlar harici, ürünlerde iade, değişim gibi durumlar söz konusu değildir.