Menu
Sepetiniz

KUM KABI

Brand: CATGENIE
Catgenie Makine Temizleme Kartuşu Catgenie120 otomatik kedi tuvaletinizin verimli çalışmasını sağlamak için düzenli aralıklar ile kullanılır. Ulaşılması zor parçalarda kireç, kir ve çıkarılamayan katı maddeleri ortadan kaldırır. 6 ila 12 haftada bir kedi sayısına, temizleme sıklığına ve su sertliğin..
Brand: CATGENIE
Catgenie Yıkanabilir Granül Tahmini 1 kedi için en az 6 ay boyunca kullanılabilir.CatGenia 120 otomatik kedi tuvaleti için özel üretilmiştir..
Brand: CATIT
Catit Kapalı Kedi Tuvalet KabiniStandart tuvalet kaplarından daha geniştir.Tamamen kapalı olması sayesinde kötü kokuları önlemekte oldukça başarılı bir tasarımdır. Üzerinde ki yenilenebilir Karbon filtre sayesinde kötü kokular tuvalet kabının dışına çıkmaz. Yukarıya doğru açılan geniş kapak sabit ol..
Brand: FERPLAST
Ferplast Home Magix Elekli Set Kedi TuvaletiÖzel elekli yapısı sayesinde katılamış kum parçaları el değemeden toplanır.Özellikle doğal çam kumların toz haline gelen kısımlarının aşağıya akması ile üst yüzeydeki kumların hep kuru kalmasını sağlar.Uzunluk 55,5 cmGenişlik 45,5 cmYükseklik 41 cmNet Ağır..
Brand: CATIT
Boyutlar (tava): 57 cm L x 46,5 cm H x 39 cm W (22,4 inç x 18,3 inç x 15,3 inç).Boyutlar (kapı açıklığı): 26.5cm H x 24.5cm W (10.4in x 9.6in)..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 68 (6 Sayfa)