Menu
Sepetiniz

CATNIP URUNLERI

Brand: BEEZTEES
Ürkek kedi eğitimi, kedinin yeni eşyaya alıştırılması (tırmalama, taşıma çantası), oyun isteği uyandırmasında kullanılabilir. 15 – 20 dakika sonra kedi ilgisini kaybeder 1 saat sonra aynı ilgiyi tekrar gösterir. Kullanım: Kedinizin ilgi göstermesini istediğiniz eşyanın üstüne sıkınız. Haftada 2- 3 ..
Brand: BIOLINE
Bioline Kediotlu Tartar Önleyici Kedi Ağız Bakım Çubuk 10 gr?Bioline Catnip Diş Çubukları % 100 doğaldır.Catnip bitkisinin en önemli etkileri, kedinin diş üzerinde diş taze plak ve tartar oluşumunu engellemek ve kedilerde tüy yumağı ve diğer zehirli maddelerin atılmasına yardımcı olmaktır.Catnipkedi..
Brand: ECOPURE
?EcoPure Catnip Spray Kedi Otu Özü 60 mlEcoPure Natural Catnip sprey kedinizi şımartmanın en kolay yoludur. Catnip ( Nepeta Cataria ), ayrıca cat mint(kedi nanesi) olarak da bilinir. Kokusu ile kedinizi mest edecek ve sakinleştirecek kedi otu spreyi. Kedinizin oyuncaklarına sıkabileceğiniz kedi otu ..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Otu 20 gr Kedi otu özünden filtre edilerek elde edilmiş, %100 bitkisel, önce kedinizin oynama duygularını harekete geçirecek ve daha sonra sakin ve nazik olmasını sağlayacak kedi otudur. 20gr. Kedinizin ilgisini çekmek istediğiniz alana ( tırmalama kulesi, paspası, oyuncak fare veya oyu..
Brand: TRIXIE
Canlandırıcı ve heyecanlandırıcı etkiye sahip kediotu spreyidir.50mldir...
Brand: TRIXIE
Kediotu özünden filtre edilerek elde edilmiş, bitkisel, önce kedinizin oynama duygularını harekete geçirecek ve daha sonra sakin ve nazik olmasını sağlayacak kedi otu spreyidir. Kedinizin ilgisini çekmek istediğiniz alana ( tırmalama kulesi, paspası, oyuncak fare veya oyuncaklar vb ) püskürtünüz. Ke..
Brand: TRIXIE
Trixie Kediotu 30 grKedinizin ilgisini çekmek istediğiniz her yerde ve her oyuncak ile kullanılabilecek kediotudur. Tamamen doğaldır. Uzun süre etkilidir. Özel kapağı sayesinde kullanım miktarı ayarlanabilmekte ve ekonomik olarak kullanılabilmektedir...
Brand: TRIXIE
Trixie Kediotu Özü Sprey 50 mlKedilerin oyuncaklarıyla veya ilgilenmesini istediğiniz diğer eşyalarıyla daha keyifli vakit geçirmesini sağlayan kedi otu özü spreyidir...
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)