Menu
Sepetiniz

CATNIP URUNLERI

Brand: BEEZTEES
Ürkek kedi eğitimi, kedinin yeni eşyaya alıştırılması (tırmalama, taşıma çantası), oyun isteği uyandırmasında kullanılabilir. 15 – 20 dakika sonra kedi ilgisini kaybeder 1 saat sonra aynı ilgiyi tekrar gösterir. Kullanım: Kedinizin ilgi göstermesini istediğiniz eşyanın üstüne sıkınız. Haftada 2- 3 ..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Otu 20 gr Kedi otu özünden filtre edilerek elde edilmiş, %100 bitkisel, önce kedinizin oynama duygularını harekete geçirecek ve daha sonra sakin ve nazik olmasını sağlayacak kedi otudur. 20gr. Kedinizin ilgisini çekmek istediğiniz alana ( tırmalama kulesi, paspası, oyuncak fare veya oyu..
Brand: TRIXIE
Kediotu özünden filtre edilerek elde edilmiş, bitkisel, önce kedinizin oynama duygularını harekete geçirecek ve daha sonra sakin ve nazik olmasını sağlayacak kedi otu spreyidir. Kedinizin ilgisini çekmek istediğiniz alana ( tırmalama kulesi, paspası, oyuncak fare veya oyuncaklar vb ) püskürtünüz. Ke..
Brand: TRIXIE
Trixie Kediotu Özü Sprey 50 mlKedilerin oyuncaklarıyla veya ilgilenmesini istediğiniz diğer eşyalarıyla daha keyifli vakit geçirmesini sağlayan kedi otu özü spreyidir...
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)