Menu
Sepetiniz

TARAK

Brand: FERPLAST
Ferplast 5960 Kedi Köpek Kırık Dökülecek Tüy Toplayıcı Trim Tarak KüçükÖlçüler:13 x 6,8 cm..
Brand: FERPLAST
Ferplast Gro 5942 Temizleme Aparatlı Kedi Tarağı SmallTaranmak Hakkında genel bilgi:Kedi ve köpekeler taranmaya alışmadıklarında pek hoşlanmazlar bundan dolayıdırki taramaya alıştırmak bebekken başlar.Bebeklik dönemlerinde genelde taranmayı ihmal ederiz böylece ilerleten yaşlarda zorlukla taramaya i..
Brand: FERPLAST
Ferplast GRO 5944 Tek taraflı Soft Tarak Medium;GRO 5944 orta ve uzun tüylü köpeklerin ve kedilerin alt kürk bakımı için tasarlanmış orta ölçekli bir tarama fırçasıdır. Katlanmış paslanmaz çelik teller sayesinde, tüylerin normal ve doğru bir şekilde yeniden büyümesini sağlayarak, kürkün ölü tüylerin..
Brand: FERPLAST
Ferplast GRO 5946 Tek taraflı Soft Tarak LargeKöpeğinizin tüylerini muntazam ve rahat bir şekilde taramanızı sağlayan tarak. Ergonomik yapısı ve kolay kullanımıyla işinizi kolaylaştırır. Taranmak Hakkında genel bilgi:Kedi ve köpekeler taranmaya alışmadıklarında pek hoşlanmazlar bundan dolayıdırki ta..
Brand: FERPLAST
Ferplast Gro 5955 Otomatik Temizlenebilir Kedi Köpek FırçasıGRO 5955, orta ve uzun tüyleri olan kedi ve köpekler için alt tüy bakımı için uygun olan bir tarama fırçasıdır. Paslanmaz çelik dişler sayesinde, bu fırça cildi tahriş etmeden derin bir etki yapar, ölü tüyleri etkili bir şekilde çıkarır ve ..
Brand: FERPLAST
Ferplast GRO 5982 Çift Taraflı Fırça SoftPaslanmaz çelik bükülmüş tel kılları, cildi tahriş etmeden ölü tüyleri ortadan kaldırır. Polyamid kılları, evcil hayvanınızın tüylerini düzenli hale getirir, yumuşak ve parlak hale getirir ve daha sonra bakım yapmayı kolaylaştırır. Orta ve uzun saçlı kediler ..
Brand: FERPLAST
Ferplast GRO 5956 Otomatik Temizlenebilir Fırça;Ferplast kalitesiyle kolay temizleme sistemi sayesinde arkasında bulunan tuşa bastığınız taktirde tellerin arasında kalan tüyler kolayca temizlenir.Ölçüler: 12,5 x h 19 cm..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Çift Taraflı Kedi Köpek TarağıÖn kıl fırça, toplama fırçası olarak çalışır.Kıl fırça, kaplamaya parlak bir görünüm verir.Tel fırçasıyla toz, kir, ayrıca gevşek saç ve astarın nazikçe giderilmesiergonomik olarak kaymaz sapBoyutlar (LxWxH): 19 x 11 x 5 cmRenk: kırmızı / siyah..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Furmaster Köpek Tarağı 15 x 6 x 6 CmBu tarakla gevşek tüy altındaki parçalarını hızlı ve kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Köpeğinize banyo yapmadan veya duş vermeden önce tarak kullanın. Bakterilerin üremesini önlemek için düzenli aralıklarla su ve Dettol veya Barbicide gibi antiseptik b..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Koruyuculu Köpek Fırçası S 20,5 x 6 x 4,5 CmBu fırça tozu, kiri ve gevşek kılları giderir. Bakteriyel üremeyi önlemek için fırçayı Dettol veya Barbicide gibi antiseptik bir çözelti kullanarak su kullanarak düzenli olarak temizleyin; sonra kurumaya bırakın...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 72 (6 Sayfa)