Menu
Sepetiniz

ILAC

DEEP BACTOFISH 30 ML 12'Lİ Bactofish, akvaryum balıklarının deri ve solungaçlarında oluşan yaraların tedavisinde yardımcı olarak kullanılır. Baktofish’in etkin maddesi olan akriflavin topikal etkili bir antiseptiktir. Bakır sülfat, akvaryum içindeki alglere karşı etkili bir maddedir. Bakır II klorü..
Brand: MAR KIMYA
DEEP FİX REPTİVİT SÜRENGEN VİTAMİNİ 30 ML Su Kaplumbağaları ve Diğer Sürüngenler İçin MultivitaminSolüsyonu Kaplumbağaların ve diğer sürüngenlerin doğal ortamlarındaalmaları gereken özellikleD3 vitaminive diğer vitaminleriiçerir. Terrariumlarda yaşayan kaplumbağa veya sürüngenlergenellikle..
Brand: PRODAC
Prodac Aquacalor 50 W 700 Cm Özellikle doğal bir zemin sirkülasyon sistemi yaratması amacıyla teraryumlar ve akvaryumlar için dizayn edilmiş Aquacolor, silikon kılıfla kaplanmış, çift izolasyona sahip ince direnç teli ile birlikte üretilmiş, ısıtıcı kablosudur...
Brand: REEFLOWERS
?Reef Flowers Akvaryum Balıkları İçin Stress Giderici 250 ml • CANLILARINAKVARYUMA ADAPTASYONUNU HIZLANDIRIRReeFlowers StressCure, yeni canlı eklediğinde, canlı nakliyesinde, ilaç tedavileri sonrasında, su değişimlerinde veya balıkların strese girmesine neden olacak herhangi bir durum sonrasında o..
Brand: REEFLOWERS
?Reef Flowers All Elements Tuzlu Su Akvaryumu Mineral Katkısı 250 mlALL ELEMENTS - SUPER BLENDReeFlowers All Elements, okyanus akvaryumlarında bulunan, çeşitli canlılar tarafından tüketilen ve tamamlanması gerekli olan elementleri içerir. Bu elementler canlıların yaşamlarını sürdürmeleri, büyümeleri..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 160 (14 Sayfa)