Menu
Sepetiniz

ILAC

DEEP BACTOFISH 30 ML 12'Lİ Bactofish, akvaryum balıklarının deri ve solungaçlarında oluşan yaraların tedavisinde yardımcı olarak kullanılır. Baktofish’in etkin maddesi olan akriflavin topikal etkili bir antiseptiktir. Bakır sülfat, akvaryum içindeki alglere karşı etkili bir maddedir. Bakır II klorü..
Brand: DEEP
Deep Crystal Clear - Berraklaştırıcı 30 cc;* Akvaryum zevke hitap eden bir hobidir.* Bu zevki tamamen tatmak için pırıl pırıl bir akvaryuma sahip olmak gerekir.* Deep Berraklaştırıcı bu gereksinimi düşünerek formüle edilmiştir.* Akvaryumunuzda yüzen ve bulanıklığa sebep olan partikülleri bağlayıp di..
Brand: HYDOR
?Hydor ETH 200 W 12Mm Akvaryum IsıtıcısıDış Filtre Hortumuna Takılabilen Akvaryum ısıtıcısıKendi kendini sınırlandırabilen PTC ısıtıcı elemanı fazla ısınmaya karşı maksimum güvenlik garantisi sağlar.Üstün teknolojisi ve yüksek kalitedeki bileşenleri uzun süreli kullanımı garanti eder.Kesinlikle suyu..
Brand: JBL
Jbl Aquabasis Plus Akvaryum Bitki Toprağı 5 Lt   Tatlı su akvaryumları için uzun süreli bitki ALT KUMU (besiyeri) * Tüm tatlı su akvaryumlarında güzel ve kalıcı bitki gelişimi için besiyeri. Etkisini 5 yıl sürdürme garantisi * Besin maddesi deposu: Örn. demir gibi önemli bitki besin maddeleri içer..
Brand: PRODAC
Prodac Aquacalor 50 W 700 Cm Özellikle doğal bir zemin sirkülasyon sistemi yaratması amacıyla teraryumlar ve akvaryumlar için dizayn edilmiş Aquacolor, silikon kılıfla kaplanmış, çift izolasyona sahip ince direnç teli ile birlikte üretilmiş, ısıtıcı kablosudur...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 153 (13 Sayfa)