Menu
Sepetiniz

ILAC

DEEP BACTOFISH 30 ML 12'Lİ Bactofish, akvaryum balıklarının deri ve solungaçlarında oluşan yaraların tedavisinde yardımcı olarak kullanılır. Baktofish’in etkin maddesi olan akriflavin topikal etkili bir antiseptiktir. Bakır sülfat, akvaryum içindeki alglere karşı etkili bir maddedir. Bakır II klorü..
Brand: DEEP
Deep Crystal Clear - Berraklaştırıcı 30 cc;* Akvaryum zevke hitap eden bir hobidir.* Bu zevki tamamen tatmak için pırıl pırıl bir akvaryuma sahip olmak gerekir.* Deep Berraklaştırıcı bu gereksinimi düşünerek formüle edilmiştir.* Akvaryumunuzda yüzen ve bulanıklığa sebep olan partikülleri bağlayıp di..
Brand: MAR KIMYA
DEEP FİX REPTİVİT SÜRENGEN VİTAMİNİ 30 ML Su Kaplumbağaları ve Diğer Sürüngenler İçin MultivitaminSolüsyonu Kaplumbağaların ve diğer sürüngenlerin doğal ortamlarındaalmaları gereken özellikleD3 vitaminive diğer vitaminleriiçerir. Terrariumlarda yaşayan kaplumbağa veya sürüngenlergenellikle..
Brand: PRODAC
Prodac Aquacalor 50 W 700 Cm Özellikle doğal bir zemin sirkülasyon sistemi yaratması amacıyla teraryumlar ve akvaryumlar için dizayn edilmiş Aquacolor, silikon kılıfla kaplanmış, çift izolasyona sahip ince direnç teli ile birlikte üretilmiş, ısıtıcı kablosudur...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 156 (13 Sayfa)