Menu
Sepetiniz

EGITIM URUNLERI

Brand: BEAPHAR
Beaphar Köpek Pedleri, köpeğinize tuvalet eğitimini vermek için yapılmış bir üründür köpeğinizi evde bırakmak zorunda olduğunuz zamanlar oluyorsa günlük hayatınızda ve köpeğinizin tuvalet alışkanlığı yoksa Beaphar Köpek Pedi hayatınızı ve köpeğinizin çiş alışkanlığını kolaylıkla sağla.Süper emici pe..
Brand: BIOLINE
Bioline Köpek Tuvalet Eğitim Spreyi 50mlÖzellikle evde beslenen köpekler için en önemli eğitim, tuvalet eğitimidir. Bioline Puppy Training Sprey, yavru köpeklerde tuvalet alışkanlığı sağlamak için kullanılır.Kapalı mekanlarda (ev, ofis vb.) kullanımı daha sağlıklı sonuçlar verir.Köpeğinizin tuvaleti..
Brand: CATGENIE
?Brilliantpad Otomatik Köpek TuvaletiBrilliantPad dünyadaki ilk kendi kendini temizleyen köpek tuvaletidir. Kirli ve kokulu köpek pedi yerini temiz ve yenisine bırakarak size ferah bir ortam hazırlar. 11 kilonun altındaki her köpek BrilliantPad kullanabilir. Ayrıca BrilliantPad her cins yavru köpeğe..
Brand: CATGENIE
Brilliantpad Otomatik Köpek Tuvaleti için Yedek PedKlasik ped kullanan köpekler doğal olarak ihtiyaçlarını gidermek için BrilliatPad’e yönelirler. Ped’in üzerindeki sıvı ve katı atıklar atık bölümü kutusunda birikir, böylece eviniz temiz ve kokusuz kalır.Üç ana unsur kötü kokuyu engeller;· Kalite..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Köpek Eğitim Pedi Altlığı ve 10 Adet Eğitim Pedi - Small 506609 30 saniye içerisinde ped yüzeyi kurur. Nem ve koku kilitleri bulunmaktadır. İçi kuru ve temiz kalır...
Brand: FLIP
Flip Köpek Çiş Pedi 60 x 90 Cm 30'Lu PaketYavru ve yetişkin köpekler için imal edilmiş tuvalet eğitim pedleri, sızdırmayı önleyici süper-absorbe polymerden üretilmiştir. Köpeğiniz Flip köpek pedinin üzerine ihtiyacını giderdiği zaman sıvıyı jel haline getirir ve sıvının ped dışına akmasına izin verm..
Brand: FLIP
Flip Pet ZM-1146-8 Köpek Eğitim Düdüğü Eğitim dönemlerinde köpeğinizi kontrol etmek ve komutlara uymasını sağlamak için kullanabileceğiniz metal yapılı eğitim düdüğü. Tiz ses çıkaran bu düdük köpek ile sahibi arasında daima iletişim oluşmasını sağlar. Eğitim düdüğünün sesinin uzak mesafelerden du..
Brand: FLIP
?Flip Köpek Tuvalet Eğitim Pedi 60 cm x 60 cm 10 lu PaketYavru ve yetişkin köpekler için imal edilmiş tuvalet eğitim pedleri, sızdırmayı önleyici süper-absorbe polymerden üretilmiştir. KöpeğinizFlip Köpek Pedinin üzerine ihtiyacını giderdiği zaman sıvıyı jel haline getirir ve sıvının ped dışına akma..
Brand: GIMDOG
Gimdog Çiş Pedi Lavantalı 20 li 60 cm x 40 cm Ürün özellikleri: Hijyenik,Pratik ve Rahattır Özel tutma sapı ile kolay taşınır ,hafiftir. Süper emici polimerleri sayesinde yüksek emiş gücüne sahiptir. Altında bulunan astarı sıvının dışarıya sızmasını ve etrafın kirlenmesini engeller. Tuvalet ka..
Brand: GIMDOG
Gimdog Çiş Pedi Lavantalı 20Li 60x60cmKöpekler için çiş ve çiş eğitimi için oldukça kolay kullanılabilenped.Ürün ÖzellikleriHijyenik,Pratik ve RahattırÖzel tutma sapı ile kolay taşınır ,hafiftir.Süper emici polimerleri sayesinde yüksek emiş gücüne sahiptir.Altında bulunan astarı sıvının dışarıya sız..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)