Menu
Sepetiniz

ODUL

Brand: 8IN1
8in1 Delights Bones Köpekler İçin Ağız Bakım Press Kemik 7 Li 8in1 markasının patentli ürünüdür. 8in1 Küçük ırk köpekler için ağız bakımı ve ödül kemiği. Köpeğiniz hem iştahla yerken aynı zamanda da diş temizliğini gerçekleştirecektir. 8in1 Delights Bones içinde bulunan yüksek kalitede sindirilmi..
Brand: BEAPHAR
Beaphar Super Lekker Köpek Ödülü; Köpekler için, ihtiyaç duydukları besin maddelerini karşılayacak şekilde formüle edilmiş, gevrek yapılı, sindirimi kolay, lezzetli ödül çerezi. * Tahıl, sığır eti ve sebze içermektedir. * Sindirimi kolay ve lezzetlidir. * Eğitimlerde ödül amaçlı kullanılmasının yan..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Allegro Snack Renkli Köpek Ödülü;Köpekler için, kemirme ve çiğneme iç güdülerini karşılamanın yanısıra diş ve diş eti sağlığını korumaya yardımcı, 12 cm uzunluğunda, tavuklu köpek ödülüdür.* Tahıllar ve bitksel kaynaklı ürünlerle hazırlanmıştır.* Yapay renklendirci içermez.* İçeriğinde bul..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Tavuklu Ve Pirinçli Köpek Ödülü;Köpekler için, yüksek proteinli, tavuklu ve pirinçli nuggets şeklinde, besleyici köpek ödülüdür.* Düşük yağ, yüksek protein oranına sahiptir.* Şeker içermez.* Tazeliğiniz koruyan kilitli poşet içerisinde kullanımı kolay ambalajlıdır.Ödülün İçeriği;% 74 tavuk..
Brand: FLAMINGO
?CHICK'N DUCK SNACK 85 GrKöpekler için tamamlayıcı ödül maması.İnsan tüketimi için uygun değildir.Yanında her zaman taze su bulundurunuz.Zipli kapak sayesinde ödülünüz tazeliğini korur.İçindekilerKara hayvanları ürünleri, Tavuk eti 57,2%,tahıl gevreği, ürünleri ve yan ürünleri (ördek 27%) sebze prot..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Tavuklu Ve Balıklı Suşi Köpek Ödülü;Köpekler için, severek yiyecekleri az yağlı ve yüksek protein değerine sahip, tavuk eti ve balık eti içeren, suşi şeklinde köpek ödülüdür.* Tazeliğiniz koruyan kilitli poşet içerisinde kullanımı kolay ambalajlıdır.* Şeker ve gluten içermez.Ödülün İçeriği..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Chicken Munchy Sticks Tavuklu Köpek Ödülü;Köpekler için, kemirme ihtiyacını gideren, yüksek protein oranıyla besleyici, tavuk eti sarılmış, köpek ödülü.* Köpek ödülü tavuk etiyle sarılmış munchy kemiklerden oluşmaktadır.* Düşük yağ ve yüksek protein oranına sahiptir.* Şekersizdir.* Kilitli..
Brand: FLAMINGO
?CHICK'N SNACK CHICKEN amp; BEEF 85 GrKöpekler için tamamlayıcı ödül maması.İnsan tüketimi için uygun değildir.Yanında her zaman taze su bulundurunuz.Zipli kapak sayesinde ödülünüz tazeliğini korur.İçindekilerKara hayvanları ürünleri, Tavuk eti 38,8%,sığır eti %24,3 buğday unu, nişasta fıstık unu, g..
Brand: FLAMINGO
?CHICK'N SNACK CHICKEN amp; CHEESE L 85 GrKöpekler için tamamlayıcı ödül maması.İnsan tüketimi için uygun değildir.Yanında her zaman taze su bulundurunuz.Zipli kapak sayesinde ödülünüz tazeliğini korur.İçindekilerKara hayvanları ürünleri, Tavuk eti 80%,tahıl unu, ürünleri ve yan ürünleri (peynir toz..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Chicken Wrapped Tavuklu Burgu Çubuk Köpek Ödülü;Köpekler için, kemirme ihtiyacını giderirken, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan, diş ve çene yapısını güçlendiren, burgu çubuk köpek ödülüdür.* Diş, diş eti ve çene sağlığını koruyarak ağız kokusunu azaltır.* Düşük yağ, yüksek protein or..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Crunch Kemik Köpek Ödül Bisküvisi 500 gr Köpekler için, sağlıklı ve canlı olmalarını sağlayan, vitaminler yönünden zengin, sindirimi kolay, lezzetli ve düşük kalorili, 3 cm uzunluğunda, içi dolgulu, kemik iliği şeklinde, köpek bisküvisidir. İçeriğinde bulunan A vitamini köpeğinizin güç..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Crunch Köpek Ödül Bisküvisi Mini Crockies 500gr Köpekler için, sağlıklı ve canlı olmalarını sağlayan, vitaminler yönünden zengin, sindirimi kolay, lezzetli ve düşük kalorili, içi dolgulu, kemik iliği şeklinde, köpek bisküvisidir. İçeriğinde bulunan A vitamini köpeğinizin güçlü bir yapı..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 81 (7 Sayfa)