Menu
Sepetiniz

AGIZ-DIS URUNLERI

Brand: BEAPHAR
Beaphar Diş Macun ve Fırça Seti Köpekelrimiz ağız ve diş sağlığı için macun ve fırçadan oluşan ağız sağlık seti..
Brand: BEAPHAR
?Beaphar Kedi ve Köpek Ağız Gargarası 250 mlKedi ve köpeklerin sularına karıştırılarak kullanılan, plak, tartar, ağız kokusu önlemeye yardımcı Beaphar Plaque Away ağız sağlığı sıvısı. Evcil dostlarınızın ağız ve diş sağlığını korumaya yardımcı olan ürün ağız kokusunu ve kokuya sebep olan bakterileri..
Brand: BEAPHAR
Beaphar Kediler ve Köpekler İçin Beaphar Diş Jölesi 100 mlAnti plak ve anti tartar oluşumunu engelleme özelliğine sahip hem kedi hem de köpeklerin ağız sağlığına yardımcı et tadında jel diş macunu. Evcil dostlarınızın ağız ve diş sağlığında etkili olan Beaphar Tooth Gel ağız kokusunun da önüne geçer..
Brand: BEAPHAR
?Beaphar Parmağa Geçen Köpek Diş FırçasıKedi ve köpekler için, tartar oluşmasına neden olan bakteri plaklarının birikmesini önleyen, diş temizliğine yardımcı olan, parmağa takılarak kullanılan diş fırçasıdır.Günlük olarak kullanıldığında diş ve diş etlerinin daha sağlıklı olmasına yardımcı olur..
Brand: TRIXIE
Kedi, köpek ve küçük hayvanlar( tavşan vb) için diş temizleme mendilidir. İçerdiği naneli diş temizleme losyonu ile dişleri ve diş etlerini hem temizler hemde besler. Baş parmağa ve işaret parmağına takılarak dişler ve diş etleri nazikçe temizlenebilir. Kedi ve köpekler için olan diş macunu ve diş f..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)