Menu
Sepetiniz

AGIZ-DIS URUNLERI

Brand: BEAPHAR
?Beaphar Kedi ve Köpek Ağız Gargarası 250 mlKedi ve köpeklerin sularına karıştırılarak kullanılan, plak, tartar, ağız kokusu önlemeye yardımcı Beaphar Plaque Away ağız sağlığı sıvısı. Evcil dostlarınızın ağız ve diş sağlığını korumaya yardımcı olan ürün ağız kokusunu ve kokuya sebep olan bakterileri..
Brand: BEAPHAR
Beaphar Kediler ve Köpekler İçin Beaphar Diş Jölesi 100 mlAnti plak ve anti tartar oluşumunu engelleme özelliğine sahip hem kedi hem de köpeklerin ağız sağlığına yardımcı et tadında jel diş macunu. Evcil dostlarınızın ağız ve diş sağlığında etkili olan Beaphar Tooth Gel ağız kokusunun da önüne geçer..
Brand: BIOLINE
?Bioline Bakteri Engelleyici Kedi Köpek Ağız Bakım Suyu 300 mlKedi ve köpeklerin kötü nefes kokusunun önlenmesine yardımcı olu. Kötü nefesin sebepleri yemek artıkları ve ağız içerisinin kimyasındaki bozulmalardır. aynı zamanda diş taşlarının oluşumu için uygun ortamın habercisi olan kötü kokuları yo..
Brand: BIOLINE
Bioline Biftek Aromalı Kedi ve Köpek Ağız Bakım Sıvısı 100 Gr- Dişleri temizler ve bakım yapar.- Nefesi taze tutar.Kullanım talimatları:Lütfen ilk kullanımdan önce tüpün ucunu kesin. Diş etlerine günde bir kez uygulayın ve hafifçe masaj yapın.Bazı hijyenik jellerin yutulması halinde, bu tamamen zara..
Brand: PAWISE
Pawise Ayarlanabilir Kumaş Köpek Ağızlık No:2 Köpekler için, ısırma ve yabancı cisim yeme gibi olayları önlemek amacıyla özel olarak tasarlanmış, kullanımı kolay, burun ve boyun kısmı ayarlanabilen, yıkanabilen, kumaş ağızlık. M boyun 22-38 cm. burun 20-28 cm..
Brand: TRIXIE
Trixie Et Tadında Köpek Diş Macunu 100 grTüm köpekler için et tadında diş macunu. Tadı sayesinde kolay kullanım. Plak oluşumunu ve kötü nefes kokularını önler. Yavru köpeğinize bebekliğinden itibaren alışkanlık edindirmeniz gereken bir davranıştır. İlerki yıllarda yavru köpeğinizin diş temizliği kon..
Brand: TRIXIE
Kedi, köpek ve küçük hayvanlar( tavşan vb) için diş temizleme mendilidir. İçerdiği naneli diş temizleme losyonu ile dişleri ve diş etlerini hem temizler hemde besler. Baş parmağa ve işaret parmağına takılarak dişler ve diş etleri nazikçe temizlenebilir. Kedi ve köpekler için olan diş macunu ve diş f..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Köpek Diş Fırçası SetiDiş fırçası veya masaj fırçasını parmağınıza takınız , hafifçe ıslattığınız fırça ile kedi veya köpeğinizin dişlerini parmağınıza taktığınız diş fırçasıyla fırçalayanız ve/veya parmağınıza taktığınız masaj fırçasıyla kedi veya köpeğinizin diş etlerine masaj yaparak..
Brand: TRIXIE
Tüm köpekler için diş ve ağız bakım spreyidir. Fluoride içermeketedir. Tadı sayesinde kolay kullanım. Plak oluşumunu ve kötü nefes kokularını önler. Yavru köpeğinize bebekliğinden itibaren alışkanlık edindirmeniz gereken bir davranıştır. İlerki yıllarda yavru köpeğinizin diş temizliği konusunda göst..
Brand: TRIXIE
Trixie Köpek Ve Kedi İçin Diş Temizleme Jeli 100 grKullanımı çok kolay, köpek ve kedi için kullanılabilen biftek aromalı diş ve dişeti temizleme jelidir. Köpeğinizin ve/veya kedinizin dişlerini ve dişetlerini hem temizler hemde gerekli hijyeni sağlar. Temiz ve ferah bir nefes sağlar. İlk kullanım ön..
Brand: TRIXIE
Trixie Köpek Ve Kedi İçin Diş Temizleme Suyu 300 mlKullanımı çok kolay, köpek ve kedi için kullanılabilen elma kokulu diş temizleme suyudur. Köpeğinizin ve/veya kedinizin dişlerini günlük içme suyu aracılığıyla temizler, ağızda bakteri oluşumu ve ağız kokusunu engeller. Köpeğinizin ve/veya kedinizin..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)