Menu
Sepetiniz

MAMA KABI

Brand: FLAMINGO
?Flamingo Bella Mama Kabı Kırmızı 17 CmHacim: 800 mlÇap: 17 cmÜrün ağırlığı: 195 grRenk: Kırmızı..
Brand: CATIDEA
Cat İdea Mama Saklama Kabı 2 Kapaklı 10 Kg KremCat İdea mama saklama kabları, kedi veya köpeğiniz için almış olduğunuz çuval mamaları ambalajından açılmış ilk anındaki gibi taze kalmasını sağlamak amaçlı kullanılabilecek bir üründür. 10 kilo kadar kuru mama hacmi olan bu saklama kabı kapak kısmında ..
Brand: HAGEN
Kedi ve küçük ırk köpekler için, pompası sayesinde sürekli akan, taze su imkanı sağlayan, suyu devirdaim yaptıran otomatik su kabıdır. Su, sürekli hareket ettiğinden taze kalır ve kötü koku oluşmaz. Havuz bölümü 3 litre su kapasitesine sahiptir...
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Bella Mama Kabı Açık Mavi 12 CmModaya uygun bir tasarıma sahip bu paslanmaz çelik mama/su kabının temizlenmesi kolaydır. Kabın dibindeki kaymaz bir şerit, köpeğinizin yeme sırasında kabın itilmesini ve kaymasını engeller.Çap: 12cmHacim: 300 mlRenk: Açık Mavi..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Bella Mama Kabı Acık Mavi 17 CmGri renkli güzel bir plastik kaplamanın içine gizlenmiş paslanmaz çelik astarlı pratik hazne.Tam Çap: 17,5cmHacim: 800mlRenk:Açık Mavi/Desenli..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Bella Mama Kabı Kırmızı 12 CmModaya uygun bir tasarıma sahip bu paslanmaz çelik mama/su kabının temizlenmesi kolaydır. Kabın dibindeki kaymaz bir şerit, köpeğinizin yeme sırasında kabın itilmesini ve kaymasını engeller.Çap: 12cmHacim: 300 ml..
Brand: FLAMINGO
Kedi mama su kabı, kediler için, mama ve suyu birlikte kullanmaya uygun, iki haznesi bulunan ve her haznesi 145 ml hacimli, seramik kedi mama kabı..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Nala Seramik Kedi Mama Kabı 15 Cm 180 MlKediniz için yeni bir mama kabı mı? Nala Cat Bowl'a bir göz atın! Altında tasvir edilmiş bir kedi ile, bu kedi kap ne kadar rahat. İç kısım da beyaz renkli ve dış kısım siyah. Mama kabı seramikten yapılmıştır...
Brand: FLAMINGO
Flamingo Renkli Balık Desenli Kedi Mama Kabı M 4 x 13 Cm 300 MlKediler için bakımı kolay, beyaz porselen kase farklı renklerde bir balıksırtı motifinin neşeli bir dekoruna sahiptir...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 55 (5 Sayfa)