Menu
Sepetiniz

MAMA KABI

Brand: FLAMINGO
?Flamingo Bella Mama Kabı Kırmızı 17 CmHacim: 800 mlÇap: 17 cmÜrün ağırlığı: 195 grRenk: Kırmızı..
Brand: CARNO
Carno RJ733N modeli için yedek kartuş * 14 cm çapında 3 adet aktif karbonlu kartuş bulunur. Aktif karbon kötü tat ve kokuları azaltır, musluk suyunda bulunan zararlı maddeleri tutar...
Brand: CATIDEA
Cat İdea Mama Saklama Kabı 1 Kapaklı 15 Kg PembeCat İdea mama saklama kabları, kedi veya köpeğiniz için almış olduğunuz çuval mamaları ambalajından açılmış ilk anındaki gibi taze kalmasını sağlamak amaçlı kullanılabilecek bir üründür. 15 kilo kadar kuru mama hacmi olan bu saklama kabı kapak kısmında..
Brand: CATIDEA
Cat İdea Mama Saklama Kabı 2 Kapaklı 10 Kg KremCat İdea mama saklama kabları, kedi veya köpeğiniz için almış olduğunuz çuval mamaları ambalajından açılmış ilk anındaki gibi taze kalmasını sağlamak amaçlı kullanılabilecek bir üründür. 10 kilo kadar kuru mama hacmi olan bu saklama kabı kapak kısmında ..
Brand: CATIT
?Catit 2.0 Flower Fountain Led Işıklı 3 LitreÜrün BilgisiCatit 2.0 Flower Fountain, Kedileriniz için sürekli filtre edilen, 3 ayrı kullanım fonksiyonu ile taze ve serin su sağlayarak daha fazla su içmelerini teşvik eder. Kedilerinizin daha fazla su içmesi çeşitli bağırsak hastalıklarını önler ve uyg..
Brand: CATIT
Catit Flower Fountain Mini Çiçekli Kedi Otomatik Su Kabı; Kediler için, 3 farklı şekilde taze su imkanı sağlayan, suyu devridaim yaptıran, otomatik kedi su kabıdır. * Su sürekli hareket ederek filtreden geçer, temizlenir ve kötü koku oluşmaz. * Otomatik su kabının haznesi 1,5 litre kapasiteye sahip..
Brand: CATIT
Özellikler:Yaklaşık 2 litre suya sahiptirÇok evcil hayvan için uygunÇift fonksiyonlu filtreli çok aşamalı filtreleme işlemiSessiz çalışmaKaymayı önlemek için lastik ayaklarMontaj gerektirmezRenk: Beyaz Tabanlı Mavi TopDaha fazla oksijenlenme için geniş yüzey alanıFiltre, güç kablosu / adaptör içerir..
Brand: HAGEN
Kedi ve küçük ırk köpekler için, pompası sayesinde sürekli akan, taze su imkanı sağlayan, suyu devirdaim yaptıran otomatik su kabıdır. Su, sürekli hareket ettiğinden taze kalır ve kötü koku oluşmaz. Havuz bölümü 3 litre su kapasitesine sahiptir...
Brand: CATIT
Depolama alanını sayesinde ıslak yiyecekler için bir kap ve kuru mamalar için bir pençe ile birleştirir. Kendiliğinden kontrollü doğal beslemeyi uyarır ve kedinizin aşırı miktarda yemeyi önlemeye yardımcı olur. Yetişkin kediler ve yavru kedileri için rahat yükseklikte viskoz stressiz, ergonomik tas..
Brand: FERPLAST
Ferplast Vega Otomatik Şelale Kedi Su KabıBu kasenin kedilere olan özelliği, hayvanın içmeye olan doğal ihtiyacını uyaran her zaman harekete geçen su ile kaynak etkisidir. Ergonomik saplı yuvarlak şekil, kullanımı kolay süper tasarlanmıştır; Alt taraftaki pratik kaymaz kapaklar maksimum ürün stabili..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 70 (6 Sayfa)