Menu
Sepetiniz

YEMI

Brand: AQUA MAGIC
Aqua Magic Granül Dip Balık Yemi 1 Kg 1 Mm?Tüm Akvaryum balıklar için en ideal dip yemlerinden biridir.Granül yapısı sayesinde balıkların daha hızlı yemesi sağlanır.İçeriğinde bulunan özel vitamin ve mineraller balığın hızlı bir şekilde gelişimini sağlar...
Brand: DAINICHI
GENEL ÖZELLİKLERBu yem cichlid beslenmesinde en ilerici gelişmeleri temsil eder. Cichlid balığı besleneyenlere öneririz. Dainichi yemlerin hepsi bu ileri encapsulation teknolojisinden yararlanan seçkin bir formüldür ve bir çok yem üreticisinde bu teknik yoktur. Herşeyden önce , benzeri olmayan yedi ..
Brand: DAINICHI
GENEL ÖZELLİKLERDainichi yemlerle artık Bloat Hastalığından balıklarınız ölmeyecek! Özellikle Tropheus türleri için bitkisel ağırlıklı granül yem.Veggie Deluxe , kaliteli derecede kelp ve spirulinanın benzersiz bir harmanını içerir , otçul hayvanlar için sağlığı ve renkleri zirvede tutmak için tasar..
Brand: DAINICHI
Dainichi Cichlid Yiyecek - Renkli FX Batan Küçük Pelet - 8.8 oz , DI12612: Evcil Hayvan Bakımı - Küçük 3.5mm peletler Yedi renk arttırıcı bileşen; Tek bir formülde konsantre edilen soyutlama en yüksek performans ve renk takviye edici bileşenler;Çiklitleriniz için olağanüstü bir renk ve parlaklık düz..
Brand: SPECTRUM
?New Life Spectrum Grow Formula 200 gr ( Balık yavru büyütme )(0,5 mm Büyüklükte Granül Yem)(Orjinal ambalajında)GENEL ÖZELLİKLERHızlı gelişen yavru balıklar için yüksek proteinli (%50), Omega-3 yağ asitleri zengin bir yemdir.Büyümekte olan balıklarınız tarafından kolayca alınabilen 0,5 mm ölçüsünde..
Brand: SPECTRUM
New Life Spectrum Grow Formula 50 gr ( Balık yavru büyütme ) Ambalaj Ölçüleri: 80 gr. 140 gr. 275 gr. 2270 gr. Hızlı gelişen yavru balıklar için yüksek proteinli (%50), Omega-3 yağ asitleri zengin bir yemdir Büyümekte olan balıklarınız tarafından kolayca alınabilen 0,5 mm ölçüsünde mikrogranür ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 192 (16 Sayfa)