Menu
Sepetiniz

KEDI KAPISI

Brand: PAWISE
Neden Pawise Ürünleri ?Pawise Kedi ve Köpek ürünleri her zaman gerçek birinci kalitede hammaddelerden üretilerek, yüksek dayanıklı yapıya sahiptir.Ürün üzerinde ki tasarım ve dokular ileri teknoloji ile imal edilmiştir.Pawise hem pelüş, top, kemik gibi geleneksel ürün grubuna sahipken, hemde kendi g..
Brand: PET SAFE
PETSAFE 932 EF STAYWELL KLASİK MIKNATISLI 4 YÖNLÜ KİLİTLİ KAPI BEYAZ Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Bahçenizden diğer hayvanların evinize girmesini engellemek için kedinizin tasmasına takılan mıknatıslı bir anahtarı vardır. Ürün sadece dışarıya çıkış, sadece i..
Brand: PET SAFE
Petsafe Alüminyum Köpek Kapısı Beyaz 65x36cm 660 ML PETSAFE STAYWELL ALÜMİNYUM KAPI EXTRA BÜYÜK BOY BEYAZ Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Çerçevesi alüminyum, açılır kapanır kanat ise saydam plastiktendir. Serbest giriş çıkışa olanak sağlar, istendiğinde sürgül..
Brand: PET SAFE
PETSAFE Staywell Klasik Manuel 4 Yönlü Kilitli Kapı 919 EF Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Ürün sadece dışarıya çıkış, sadece içeri giriş, giriş çıkış serbest ve kilitli olmak üzere 4 yönlü kilit sistemine sahiptir. Açılan kanat sert ve dayanıklı plastikten yapılmıştır...
Brand: PET SAFE
PetSafe Manuel 4 Yönlü Kilitli Kapı Ahşap Rengi PPA19-16731 ÜRÜN BİLGİSİ Manuel 4 Yönlü Kilitli Kapı kedinizin eve girişini sizin kontrol etmenizi sağlayan kolay ve ekonomik bir çözümdür. 4 yönlü kilit sistemi ile ne zaman ve nasıl kullanılacağını seçebilirsiniz. Kapıyı kilitleyerek ya da sadec..
Brand: PET SAFE
Staywell Alüminyum Köpek Kapısı Beyaz 30x22cm Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Çerçevesi alüminyum, açılır kapanır kanat ise saydam plastiktendir. Serbest giriş çıkışa olanak sağlar, istendiğinde sürgülü kapakla kilitlenir. Omuz genişliği 132 mm, yüksekliği 205 mm, ..
Brand: PET SAFE
Staywell Alüminyum Köpek Kapısı Beyaz 40x27cm 640 ML PETSAFE STAYWELL ALÜMİNYUM KAPI BÜYÜK BOY BEYAZ Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Çerçevesi alüminyum, açılır kapanır kanat ise saydam plastiktendir. Serbest giriş çıkışa olanak sağlar, istendiğinde sürgülü k..
Brand: PET SAFE
Staywell Alüminyum Köpek Kapısı Beyaz 50x32cm Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Çerçevesi alüminyum, açılır kapanır kanat ise saydam plastiktendir. Serbest giriş çıkışa olanak sağlar, istendiğinde sürgülü kapakla kilitlenir. Omuz genişliği 260 mm, yüksekliği 412 mm, 4..
Brand: PET SAFE
Staywell Gri İki Yönlü Large Köpek Kapısı Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Devamlı giriş çıkış veya kilitli olmak üzere iki fonksiyonu vardır. Açılan kanat sert ve dayanıklı plastikten yapılmıştır. İç mekan kapılarına, dışarıya açılan kapılara ve duvarlara kolaylıkl..
Brand: PET SAFE
PETSAFE 777 EF STAYWELL ORJİNAL 2 YÖNLÜ KİLİTLİ KAPI BÜYÜK BOY GÜMÜŞ Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Devamlı giriş çıkış veya kilitli olmak üzere iki fonksiyonu vardır. Açılan kanat sert ve dayanıklı plastikten yapılmıştır. İç mekan kapılarına, dışarıya açılan kapılara..
Brand: PET SAFE
?PETSAFE 300 EF STAYWELL DELUXE MANUEL 4 YÖNLÜ KİLİTLİ KAPI - BEYAZEvcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar.Ürün sadece dışarıya çıkış, sadece içeri giriş, giriş çıkış serbest ve kilitli olmak üzere 4 yönlü kilit sistemine sahiptir.Açılan kanat sert ve dayanıklı plastikten yapılm..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)