Menu
Sepetiniz

KEDI KAPISI

Brand: FERPLAST
Ferplast Swing 9 Kedi Köpek Kapısı Beyaz 17 cm x 20 cmKedi kapısı kurmak istiyor musun, ama kedin arkadaşın çok mu büyük? Sorun yok! Swing 9 kapısı, küçük köpekler için de kullanılabilen güzel yavrulara kolay bir geçiş sağlamak üzere tasarlanmıştır.Genel kurulum sayesinde, Swing 9 ahşap, metal, camd..
Brand: KUDI
Dışarı çıkmayı seven kediler ve küçük ırk köpekler için, 20 cm yüksekliğinde, 19 cm genişliğinde, 5,5 cm derinliğinde, sıkıldığında dışarı çıkışına ve tekrar eve girişine izin veren, 4 yollu kedi kapısı. * İç ölçüsü 16,9 x 16,2 cm dir. * Açılıp kapanan şeffaf kapı kısımı 14,5 x 15,5 cm ebatlarındad..
Brand: PET SAFE
PETSAFE 932 EF STAYWELL KLASİK MIKNATISLI 4 YÖNLÜ KİLİTLİ KAPI BEYAZ Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Bahçenizden diğer hayvanların evinize girmesini engellemek için kedinizin tasmasına takılan mıknatıslı bir anahtarı vardır. Ürün sadece dışarıya çıkış, sadece i..
Brand: PET SAFE
Petsafe Alüminyum Köpek Kapısı Beyaz 65x36cm 660 ML PETSAFE STAYWELL ALÜMİNYUM KAPI EXTRA BÜYÜK BOY BEYAZ Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Çerçevesi alüminyum, açılır kapanır kanat ise saydam plastiktendir. Serbest giriş çıkışa olanak sağlar, istendiğinde sürgül..
Brand: PET SAFE
Staywell Alüminyum Köpek Kapısı Beyaz 30x22cm Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Çerçevesi alüminyum, açılır kapanır kanat ise saydam plastiktendir. Serbest giriş çıkışa olanak sağlar, istendiğinde sürgülü kapakla kilitlenir. Omuz genişliği 132 mm, yüksekliği 205 mm, ..
Brand: PET SAFE
Staywell Alüminyum Köpek Kapısı Beyaz 40x27cm 640 ML PETSAFE STAYWELL ALÜMİNYUM KAPI BÜYÜK BOY BEYAZ Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Çerçevesi alüminyum, açılır kapanır kanat ise saydam plastiktendir. Serbest giriş çıkışa olanak sağlar, istendiğinde sürgülü k..
Brand: PET SAFE
Staywell Alüminyum Köpek Kapısı Beyaz 50x32cm Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Çerçevesi alüminyum, açılır kapanır kanat ise saydam plastiktendir. Serbest giriş çıkışa olanak sağlar, istendiğinde sürgülü kapakla kilitlenir. Omuz genişliği 260 mm, yüksekliği 412 mm, 4..
Brand: PET SAFE
Staywell Gri İki Yönlü Large Köpek Kapısı Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Devamlı giriş çıkış veya kilitli olmak üzere iki fonksiyonu vardır. Açılan kanat sert ve dayanıklı plastikten yapılmıştır. İç mekan kapılarına, dışarıya açılan kapılara ve duvarlara kolaylıkl..
Brand: PET SAFE
PETSAFE 777 EF STAYWELL ORJİNAL 2 YÖNLÜ KİLİTLİ KAPI BÜYÜK BOY GÜMÜŞ Evcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar. Devamlı giriş çıkış veya kilitli olmak üzere iki fonksiyonu vardır. Açılan kanat sert ve dayanıklı plastikten yapılmıştır. İç mekan kapılarına, dışarıya açılan kapılara..
Brand: PET SAFE
Staywell Manuel Delux 4 Yönlü Kedi Kapısı Ahşap Görünümlü/Kahverengi4 Yönlü Fonksiyona sahip bu ürün; sadece içeri, sadece dışarı, açık ve kilitli olarak kullanılabilmektedir. 7 kg ağırlığa kadar olan kediler için uygundur. Giriş ve çıkışları kontrol altında tutmanızı sağlar. Ürün su geçirmez olup t..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)