Menu
Sepetiniz

TABAN

Brand: HAQOS
Eurostar Akvaryum Bitki Tohumu Hem,anthus Callitrichoides?(Orijinal Kutularında Bitki Tohumları)Detaylı kurulum kutunun içerisinde mevcuttur.Akvaryum bitkisi tohumları kolayca büyütülebilir.Çimlendirme işlemi sırasında co2 sistemi gerektirmez. Yüksek ışığa ihtiyaç yoktur. Mutlaka bitki gelişimi için..
EuroStar Aqualava Akvaryum Kumu Micro Lav Taşları Yüksek ısı ve basınç altında püsküren mağmanın ani soğuması ile bünyesinden çıkış yapan gazların bıraktığı binlerce mikro mağaracık sayesinde akvaryumda Azot dönüşümü yaratan yararlı denitrifikasyon bakterilerine mükEm mel bir yaşam alanı sağlar. * ..
Brand: JBL
Jbl Manado Akvaryum Bitki Kumu 1,5 lt Kirleri yok eden bakteriler için geniş bir kolonileşme alanı sağlayarak filtreyi destekler. Özel yapısı kök bitkilerinin gelişimini destekler. Fazla gübreleri emerek alg oluşumunu kısıtlar. Yuvarlak yapısı sayesinde dipte yaşayan balıkların duyargalarına zarar ..
Brand: JBL
Jbl Manado Akvaryum Bitki Kumu 5 lt Kirleri yok eden bakteriler için geniş bir kolonileşme alanı sağlayarak filtreyi destekler. Özel yapısı kök bitkilerinin gelişimini destekler. Fazla gübreleri emerek alg oluşumunu kısıtlar. Yuvarlak yapısı sayesinde dipte yaşayan balıkların duyargalarına zarar ve..
Brand: JBL
Jbl Manado Akvaryum Bitki Kumu 25 lt Kirleri yok eden bakteriler için geniş bir kolonileşme alanı sağlayarak filtreyi destekler. Özel yapısı kök bitkilerinin gelişimini destekler. Fazla gübreleri emerek alg oluşumunu kısıtlar. Yuvarlak yapısı sayesinde dipte yaşayan balıkların duyargalarına zarar v..
Brand: JBL
JBL Manado Dark Akvaryumlar İçin Koyu Renkli Doğal Zemin Toprağı 10 Lt   Tatlı su akvaryumlarında bitki bakımı için son derece uygundur. Gözenekli yapısı kök gelişimini teşvik eder. Eşinen balıklar için uygundur Yüksek demir içerikli besin tamponu. Besin maddelerinin fazlasını emer ve ihtiyaç hali..
Brand: JBL
JBL Manado Dark Akvaryumlar İçin Koyu Renkli Doğal Zemin Toprağı 5 Lt   Tatlı su akvaryumlarında bitki bakımı için son derece uygundur. Gözenekli yapısı kök gelişimini teşvik eder. Eşinen balıklar için uygundur Yüksek demir içerikli besin tamponu. Besin maddelerinin fazlasını emer ve ihtiyaç halin..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)