Menu
Sepetiniz

TABAN

Brand: HAQOS
Eurostar Akvaryum Bitki Tohumu Hem,anthus Callitrichoides?(Orijinal Kutularında Bitki Tohumları)Detaylı kurulum kutunun içerisinde mevcuttur.Akvaryum bitkisi tohumları kolayca büyütülebilir.Çimlendirme işlemi sırasında co2 sistemi gerektirmez. Yüksek ışığa ihtiyaç yoktur. Mutlaka bitki gelişimi için..
Brand: MARINA
MARINA RENKLİ ÇAKIL KIRMIZI 450 GR 700-12381 Akvaryum için dekoratif boyanmış renkli çakıl, suya balık ve bitki sağlığını bozacak hiçbir zararlı kimyasal bırakmaz, akvaryum ve fanusda kullanılabilir...
Brand: JBL
Jbl Manado Akvaryum Bitki Kumu 1,5 lt Kirleri yok eden bakteriler için geniş bir kolonileşme alanı sağlayarak filtreyi destekler. Özel yapısı kök bitkilerinin gelişimini destekler. Fazla gübreleri emerek alg oluşumunu kısıtlar. Yuvarlak yapısı sayesinde dipte yaşayan balıkların duyargalarına zarar ..
Brand: JBL
JBL Manado 3 L Bitki Kumu Filtreleme yapan ve bitki gelişimini destekleyen doğal alt tabaka Kirlenmeyi abzorbe eden bakteri için geniş kolonileşme alanı ile filtreyi destekler. Özel yapısı sayesinde bitki köklerinin gelişimine destek olur. Sudaki fazla gübreyi abzorbe ederek alg gelişimini ..
Brand: JBL
Jbl Manado Akvaryum Bitki Kumu 5 lt Kirleri yok eden bakteriler için geniş bir kolonileşme alanı sağlayarak filtreyi destekler. Özel yapısı kök bitkilerinin gelişimini destekler. Fazla gübreleri emerek alg oluşumunu kısıtlar. Yuvarlak yapısı sayesinde dipte yaşayan balıkların duyargalarına zarar ve..
Brand: JBL
Jbl Manado Akvaryum Bitki Kumu 25 lt Kirleri yok eden bakteriler için geniş bir kolonileşme alanı sağlayarak filtreyi destekler. Özel yapısı kök bitkilerinin gelişimini destekler. Fazla gübreleri emerek alg oluşumunu kısıtlar. Yuvarlak yapısı sayesinde dipte yaşayan balıkların duyargalarına zarar v..
Brand: JBL
JBL Manado Dark Akvaryumlar İçin Koyu Renkli Doğal Zemin Toprağı 10 Lt   Tatlı su akvaryumlarında bitki bakımı için son derece uygundur. Gözenekli yapısı kök gelişimini teşvik eder. Eşinen balıklar için uygundur Yüksek demir içerikli besin tamponu. Besin maddelerinin fazlasını emer ve ihtiyaç hali..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 55 (5 Sayfa)