Menu
Sepetiniz

ODUL

Brand: ANIMONDA
Animonda Cat-Snack Tavuk etli ve Keten Tohumlu Kedi Ödülü 45gr Animonda kedi çerez, tam lezzetli tadı ile marine edilmiştir.Tavuk eti, ve keten tohumlu aroması ile birlikte kedinizin iştahla yiyebileceği kedi ödülüdür. İçindekiler:Chicken Meat %98, Keten tohumu %2 Analitik Bileşenleri:Protein %40..
Brand: ANIMONDA
Yeni Milkies taze çıtır ödüller kediler için üretilmiştir. Milkies Dental ödül, sadece lezzetli değil aynı zamanda kedinizde tartar oluşumunu önlemeye de yardımcı olurlar. İçindekiler:Et ve hayvan yan ürünleri (tavukçuluk), sebze, yağ ve katı yağlar, bitkisel protein ekstreleri, sebze yan ürünle..
Brand: ANIMONDA
Yeni Milkies taze çıtır ödüller kediler için üretilmiştir. Milkies Anti hairball ödül, sadece lezzetli değil aynı zamanda kedinizde kıl birikimi oluşumunu önlemeye de yardımcı olurlar. İçindekiler:Et ve hayvan yan ürünleri (tavukçuluk), sebze, yağ ve katı yağlar, bitkisel protein ekstreleri, se..
Brand: ANIMONDA
83116 Animonda Milkies Wellness İçerik:Et ve hayvan türevleri (kümes hayvanları), sebze, bitkisel protein özleri, sıvı ve katı yağlar (%2 somon yağı), sebze kökenli türevler, süt ve süt türevleri, tohumlar, mineraller Analitik Bileşenler: Protein %35, yağ %20, Ham Lif %1,5 Ham Kül %6, Nem %6 ..
Brand: WHISKAS
Dreamies Ördekli Kedi Ödülü 60 gr DREAMIES® ÖRDEKLİ İçindekiler: Sebze protein ekstraktları, Tahıllar, Et ve et türevleri (%4 ördek içerir), Bitkisel ve hayvansal yağlar, Mineraller, Analitik Bileşenler (%): Protein 34.1, Yağ içeriği 20.6, İnorganik madde 8.1, Ham Selüloz 0.2, enerji: 427 kcal/10..
Brand: WHISKAS
Dreamies Peynirli Kedi Ödülü 60 gr DREAMIES® PEYNİRLİ İçindekiler: Sebze protein ekstraktları, Tahıllar, Et ve et türevleri, Bitkisel ve hayvansal yağlar, Süt ve süt türevleri (%4 peynir içerir), Mineraller Analitik Bileşenler (%): Protein 35.5, Yağ içeriği 20.6, İnorganik madde 8.3, Ham Selüloz..
Brand: WHISKAS
Dreamies Somonlu Kedi Ödülü 60 gr DREAMIES® SOMONLU İçindekiler: Sebze protein ekstraktları, Tahıllar, Bitkisel ve hayvansal yağlar, Et ve et türevleri, Mineraller, Balık ve balık türevleri (%4 somon içerir), Analitik Bileşenler (%): Protein 34.4, Yağ içeriği 20.7, İnorganik madde 8.3, Ham Selül..
Brand: WHISKAS
Dreamies Tavuklu Kedi Ödülü 60 gr DREAMIES® TAVUKLU İçindekiler: Sebze protein ekstraktları, Tahıllar, Et ve et türevleri (%4 tavuk içerir), Bitkisel ve hayvansal yağlar, Mineraller, Analitik Bileşenler (%): Protein 34.5, Yağ içeriği 20.8, İnorganik madde 7.9, Ham Selüloz 0.3, enerji: 427 kcal/10..
Brand: FLAMINGO
İçindekiler: ördek göğsü filetosu% 100 Test: ham protein% 32, nem% 18, ham kül% 4, ham sıvı ve katı yağlar% 4, ham lif% 0.3 Enerji: 150kcal Katkı Maddeleri: nişasta% 4.5, sorbitol% 3, gliserin% 2 , tuz 0,5%..
Brand: FLAMINGO
İçindekiler: ton balığı% 53, tavuk göğsü filetosu% 35. Analitik bileşenler : Nem% 22, Ham protein% 22, Ham kül% 5, Ham sıvı ve katı yağlar% 4, Ham elyaf% 0.3, Enerji değeri 150Kcal. Teknolojik katkı maddeleri: patates nişastası% 6.5, sorbitol% 3, gliserol% 2, don% 0.5...
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Chick n Balık Sandviç Kedi Ödülü 85 grKediler için tamamlayıcı ödül maması. İnsan tüketimi için uygun değildir. Yanında her zaman taze ve temiz su bulundurunuz.İçindekiler: Kara hayvanları ürünleri (tavuk eti 51%); balık; diğer deniz hayvanları, ürünleri ve yan ürünleri (pollock 27,08%); y..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Chick n Bites Tavuk Parçaları Kedi Ödülü 85 grKediler için tamamlayıcı ödül maması. İnsan tüketimi için uygun değildir. Yanında her zaman taze ve temiz su bulundurunuz.İçindekiler: Tavuk: 89,6 %; bitkisel protein; patates nişastası; gliserin; sodyum kloridAnalitik Bileşenler: Ham Protein:5..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 50 (5 Sayfa)