Menu
Sepetiniz

ODUL

Brand: ANIMONDA
Animonda Cat Snack Tavuk Eti Yeşil Kabuklu Midye Kedi Ödül Maması 45 Gr 083226 Malzemeler: Tavuk (% 99), yeşil kabuklu midye (% 1) Analizi Protein:% 40, yağ% 24, ham selüloz% 0.8, kül% 5, nem% 15 Metabolik Enerji: 100 gr başına 0,9 MJ..
Brand: ANIMONDA
Animonda Cat-Snack Tavuk etli ve Keten Tohumlu Kedi Ödülü 45gr Animonda kedi çerez, tam lezzetli tadı ile marine edilmiştir.Tavuk eti, ve keten tohumlu aroması ile birlikte kedinizin iştahla yiyebileceği kedi ödülüdür. İçindekiler:Chicken Meat %98, Keten tohumu %2 Analitik Bileşenleri:Protein %40..
Brand: WHISKAS
Dreamies Ördekli Kedi Ödülü 60 gr DREAMIES® ÖRDEKLİ İçindekiler: Sebze protein ekstraktları, Tahıllar, Et ve et türevleri (%4 ördek içerir), Bitkisel ve hayvansal yağlar, Mineraller, Analitik Bileşenler (%): Protein 34.1, Yağ içeriği 20.6, İnorganik madde 8.1, Ham Selüloz 0.2, enerji: 427 kcal/10..
Brand: WHISKAS
Dreamies Peynirli Kedi Ödülü 60 gr DREAMIES® PEYNİRLİ İçindekiler: Sebze protein ekstraktları, Tahıllar, Et ve et türevleri, Bitkisel ve hayvansal yağlar, Süt ve süt türevleri (%4 peynir içerir), Mineraller Analitik Bileşenler (%): Protein 35.5, Yağ içeriği 20.6, İnorganik madde 8.3, Ham Selüloz..
Brand: WHISKAS
Dreamies Somonlu Kedi Ödülü 60 gr DREAMIES® SOMONLU İçindekiler: Sebze protein ekstraktları, Tahıllar, Bitkisel ve hayvansal yağlar, Et ve et türevleri, Mineraller, Balık ve balık türevleri (%4 somon içerir), Analitik Bileşenler (%): Protein 34.4, Yağ içeriği 20.7, İnorganik madde 8.3, Ham Selül..
Brand: WHISKAS
Dreamies Tavuklu Kedi Ödülü 60 gr DREAMIES® TAVUKLU İçindekiler: Sebze protein ekstraktları, Tahıllar, Et ve et türevleri (%4 tavuk içerir), Bitkisel ve hayvansal yağlar, Mineraller, Analitik Bileşenler (%): Protein 34.5, Yağ içeriği 20.8, İnorganik madde 7.9, Ham Selüloz 0.3, enerji: 427 kcal/10..
Brand: FLAMINGO
İçindekiler: ördek göğsü filetosu% 100 Test: ham protein% 32, nem% 18, ham kül% 4, ham sıvı ve katı yağlar% 4, ham lif% 0.3 Enerji: 150kcal Katkı Maddeleri: nişasta% 4.5, sorbitol% 3, gliserin% 2 , tuz 0,5%..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Chick n Balık Sandviç Kedi Ödülü 85 grKediler için tamamlayıcı ödül maması. İnsan tüketimi için uygun değildir. Yanında her zaman taze ve temiz su bulundurunuz.İçindekiler: Kara hayvanları ürünleri (tavuk eti 51%); balık; diğer deniz hayvanları, ürünleri ve yan ürünleri (pollock 27,08%); y..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Chick n Tavuk ve Deniz Mahsullü Kedi Ödülü 85 grKediler için tamamlayıcı ödül maması. İnsan tüketimi için uygun değildir. Yanında her zaman taze ve temiz su bulundurunuz.İçindekiler: Kara hayvanları ürünleri ( tavuk eti 89,86%); balık, diğer deniz hayvanları, ürünleri ve yan ürünleri (deniz..
Brand: GIMCAT
?Gimcat Anti-HairBall Kedi Ödül Tableti 40 GrKediler için tamamlayıcı mamaGimCat Anti-Hairball Tabs, yutulmuş kılların doğal geçişini destekleyen aromatik malt özü, karaağaç kabuğu ve çok önemli lifleri içerir.Karaağaç kabuğu, kedilerin mukus membranları üzerinde antiinflamatuar ve sakinleştirici bi..
Brand: GIMCAT
?Gimborn Baby Tabs Yavru Kedi Vitamin Tableti 40 gr12 ayrı vitamin ve kalsiyum içerir12 ayrı vitamin, doğal kalsiyum ve taurine içeriğiyle yavru kedilerin sağlıklı gelişimini destekleyen bir ödüldür. Kediniz sağlıklı ve güçlü bir yaşama Gimpet Baby Tabs ile adım atsın.-İçeriğindeki kolostrum benzeri..
Brand: GIMCAT
Gimcat Crispy Bits Tüy Yumağı Önleyen Çimenli Kedi Ödülü;Kediler için, severek yiyecekleri kıtır çerez şeklinde, tüy yumağı oluşumunu önleyen, gevrek kedi ödülü.* Çimenli içeriği sayesinde tüy yumağı oluşumunu önlemeye yardımcı olmaktadır.* Kalp ve göz sağlığını koruyan taurin içermektedir.* Yüksek ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)