Menu
Sepetiniz

SAMPUAN

Brand: BEAPHAR
Beaphar Kedi İçin Toz Şampuan 150 Gr Su kullanmadan kedilerin tüy temizliğini yapmak ve cildini ferahlatmak için geliştirilmiş toz...
Brand: BEAPHAR
250 ml. Kedi Şampuanı Nazik ama efektif bir şekilde kısa ve uzun tüylü kediler için temizlik yapan şampuan. İçeriğindeki Macadamia yağı yıpranmış tüylerin sağlıkla ışıldamasını sağlar. Şampuan pH-nötr olduğundan kürk bakımı açısından idealdir...
Brand: BIO PETACTIVE
Bio PetActive Aloe Vera Özlü Kedi Şampuanı 400 MlKediler için, tüyleri derinlemesine temizleyen, deri ve tüyleri besleyerek ekstra güç ve parlaklık kazandıran, derinin kurumasını engelleyen, bakım şampuanıdır.Bileşimi :Açık yeşil renkli, tahtamsı floral kokulu şampuan texapon ASV 50 ( Sodium Laureth..
Brand: BIOLINE
Bioline Kedi Şampuanı Çok Renkli Kediler İçin 200 MlÇok renkli kediler için idealdir. Bu şampuan, tüyleri etkili bir şekilde beslemek ve kedinizin temiz ve parlak görünmesini sağlamak için bir hindistancevizi yağı türevi ve papatya özü ekler. Kuru tüy ve problem sorunlarını kolayca çözebilir.kullanı..
Brand: BIOLINE
Bioline Kıtık Açıcı Kedi Şampuanı 200 MlNazik besin formülü, bitkisel özleri ve çeşitli vitaminleri birleştirir, evcil hayvanın tüylerini temizler, statik ve düğümleri önler. Bioline anti-şampuan kedinizin tüylerini yumuşak, parlak ve sağlıklı bırakır.Bioline ürünleri, kedinizin tüylerini beslemeye,..
Brand: BIOLINE
Bioline Uzun Tüylü Kediler İçin Şampuan 250 MlHer yaştan kediler için özel bir şampuan, kedilerin tüylerine parlaklık verebilir. Uzun tüylü kediler için uygundur.Kullanım için talimatlar:Şampuanı, kedilerin büyüklüğü için gerektiği kadar kullanın. Islak zemine şampuan uygulayın, eşit şekilde yayın v..
Brand: PET PRETTY
BUBBLE Bath Genel Yıkama Kedı Sampuanı 400 MLİçerik :Texapon N 70, Dehiyon KE Lamesosli Po 65, Arlypon TT, Silrik asit, EDTA, esans ve su ihtiva eder.Farmakolojik ÖzellikleriŞampuan formülünde bulunan temizleyici maddeler. Vücudu temizler. Kıllara parlaklık vererek daha sağlıklı görülmesini sağlar v..
Brand: ECOPURE
EcoPure Çay Ağacı Özlü Arındırıcı Köpek Şampuanı 300mlTüylerde yumuşaklık sağlanmasının yanı sıra, deriyi nemlendirerek kurumasını engeller. İçerdiği çay ağacı yağı sayesinde tüyleri derinlemesine temizleyerek kaşıntı giderir. Derinin doğal dengesini korumasına yardımcı olur.Ph dengeli formülü ve bu..
Brand: TRIXIE
< ACIKLAMA > Kedilerin tüylerini yeniden canlandıran bitkisel kedi bakım şampuanı. Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve Müşter..
Brand: TRIXIE
Trixie Langhaar Kedi Şampuanı 250ml Uzun tüylü kediler için ideal şampuandır.Taramayı kolaylaştırır.Tüylerin keçeleşmesini önler, yumuşak tüyler sağlar. Çocuklardan uzak tutunuz. Kediler için keyifli bir banyo için gerekli trixie şampuan kedilerin derilerine uygundur. Uygun bir pH değer..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)