Menu
Sepetiniz

TIRMALAMA

Brand: AGIRA
?Agira Kedi Tırmalama Tüneliİçi, kenarları ve alt tarafı peluş, üzeri tırmalama tahtası olan, içerisinde oyuncak asılabilen ipleri olan tırmalama silindiri.Kedinizi bu ürüne alıştırmak için Trixienin 4238 ve 4241 kodlu kedi otu spreyi ( catnip ) ürününü kullanabilirsiniz.Kediotu kedinizin ürüne karş..
Brand: PUFFY CAT
?Ahşap Oyuncaklı Tırmalama BüyükAhşap malzeme ile üretilmiş kedi oyuncağının üzerinde bulunan bir tırmalama tahtası mevcuttur...
Brand: IMAC
Imac Isidoro Kedi Oyuncaklı Tırmalama Kartonu 48X27X20 CmKedilerin tırmalama alışkanlıklarını giderdiği gibi, evinizde ki mobilya ve benzeri eşyalarınızın korunması kediniz tarafından tırmalanmamasını sağlar.Boyutları : 48 X 47 X 20 cmKedilerin alışagelmiş dik tırmalama tahtalarından farklı olarak z..
Brand: IMAC
Imac Matisse Yuvarlak Oyuncaklı Karton Kedi Tırmalama 34X5,5 Cm IGT4031964 yılında İtalya'da kurulan ve köklü bir geçmişe sahip olan IMAC, 40 yılı aşkın süredir Avrupa, Asya ve Güney Amerika'da ürünlerini satışa sunan bir dünya markasıdır. Kedi, Köpek, Kuş ve Kemirgen ürün gruplarının oluşturduğu 70..
Brand: IMAC
Imac Tommy Kedi Tırmalaması Güzelliği ve şıklığıyla ön planda olan bu ürün serisini evinizin en güzel köşesine koyabilirsiniz. MDF'den yapılan ve yumuşak doku ile kaplanan bu ürünler, kedinizin rahatlamasına ve oyun oynamasına yardımcı olacaktır. Sevgili kediniz için yeni ve eksiksiz bir ürün. Ü..
Brand: IMAC
Imac Trudy Kedi Tırmalama ve Oyun Evi ÜRÜN BOYUTU: 60 cm 40 cm 94,5 cm..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 106 (9 Sayfa)