Menu
Sepetiniz

TIRMALAMA

Brand: AGIRA
Agira Era Mobilya Kedi Evi ve Tırmalama 50x58 Cm 102 Cm50x58 cm 102 cm yüksekliğinde mobilya malzemesinden üretilmiş kedi yuvası ve tırmalama platformu..
Brand: AGIRA
?Agira Kedi Tırmalama Tüneliİçi, kenarları ve alt tarafı peluş, üzeri tırmalama tahtası olan, içerisinde oyuncak asılabilen ipleri olan tırmalama silindiri.Kedinizi bu ürüne alıştırmak için Trixienin 4238 ve 4241 kodlu kedi otu spreyi ( catnip ) ürününü kullanabilirsiniz.Kediotu kedinizin ürüne karş..
Brand: PUFFY CAT
?Ahşap Oyuncaklı Tırmalama BüyükAhşap malzeme ile üretilmiş kedi oyuncağının üzerinde bulunan bir tırmalama tahtası mevcuttur...
Brand: PUFFY CAT
Kediniz oyun konsolunun içerisinde bulunan topları deliklerden patileri ile yakalamaya çalışarak harika bir oyun deneyimi yaşayacak. Böylece sizde dostunuzun biriken enerjisini ve oyun ihtiyacını bu mükemmel oyuncak ile karşılamış olacaksınız. • Ahşap malzemelerden üretilmesi sebebiyle salınım yap..
Brand: IMAC
IMac Duchessa Kedi Otlu Oval Karton Kedi Tırmalama IGT404*Imac kedi tırmalama kartonu, kedinizin evin mobilyalarına zarar vermeden tırmalaya bilmesi için tasarlanmıştır.*Kedi tırmalama kartonunu kedinizin sıkça vakit geçirdiği bir alana yerleştirin ve yüzeyine bir miktar kedi nanesi serpin.Ebatları;..
Brand: IMAC
Imac Matisse Yuvarlak Oyuncaklı Karton Kedi Tırmalama 34X5,5 Cm IGT4031964 yılında İtalya'da kurulan ve köklü bir geçmişe sahip olan IMAC, 40 yılı aşkın süredir Avrupa, Asya ve Güney Amerika'da ürünlerini satışa sunan bir dünya markasıdır. Kedi, Köpek, Kuş ve Kemirgen ürün gruplarının oluşturduğu 70..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 114 (10 Sayfa)