Menu
Sepetiniz

MALT MACUN

Brand: ANIMONDA
83118 Amimonda Milkies Mobility İçerik: Et ve hayvan türevleri (kümes hayvanları), bitkisel protein özleri, sıvı ve katı yağlar (%2 somon yağı), sebze kökenli türevler, süt ve süt türevleri, mineraller. Analitik Bileşenler: Protein %36, Yağ%20, Ham Lif%1, Ham Kül %5,5, Nem %6 Ürün Özellikleri ..
Brand: BEAPHAR
Beaphar Malt Paste Duo-Active Kediler için Malt 100Gr. 12950 Çift Maltlı Macun: Bir tüp içerisinde birleştirilmiş iki macun. Tüy yumaklarının oluşumunu engellemeye yardımcı olan bir tüy yumağı önleyici macun ile sağlıklı bir bağırsak florası sağlayan bir Bio-Mos macun. İçindekiler: Malt, Biyo-Mos,..
Brand: BIO PETACTIVE
Bio PetActive Cati Malt Tüy Yumağı Engelleyici 100 Ml Kedilerde tüy yumağını önlemek ve gidermek için özel olarak formüle edilmiş malt macunu Kediler temizlik amacı ile vücutlarını yalarken bazı kılları da yutarlar ve bu kıllar zaman içerisinde bazı hayvanlarda kıl yumağı haline gelerek kısm..
Brand: GIMCAT
Gimcat Anti-Hairball Duo Paste Peynir ve Maltlı Kedi Macunu 50 GrKediler için tamamlayıcı mamaGimCat Anti-Hairball Duo-Paste, kediniz için sağlıklı bir tedavi yöntemidir. Lezzetli peynirin ve tamamen doğal aromatik maltın bu mükemmel birleşimi, yutulmuş kılların doğal yoldan çıkarılmasına yardımcı o..
Brand: GIMCAT
Gimpet Multi - Vitamin 20 gr Kediler için taurin ve laktoz türevi olan trans-galactooligosaccharide TGOS içeren vitamin kombinasyonudur. Metabolik gelişimi hızlandıran 12 adet vitamin sayesinde deri ve tüy sağlığı yanısıra enerji ve canlılık kazandırır. Ayrıca taurinin göz ve kalp, trans-galacto..
Brand: GIMCAT
Gimpet Malt Soft Extra Pasta (Kıl Topu Önleyici) Gimpetten kediniz için ekstra malt özlü malt pastası. Saf ve doğal aromatik malt, özel altın sarısı bitkisel yağ, diyet lifler ve yüksek seviyeli TGOS (trans-galactooligosaccharide) katkılı laktoz türevi içerir. Diyet lifler bağırsak sağliığı için ö..
Brand: GIMCAT
Gimcat Malt-Soft Extra Pasta 20 Gr Yeni Formül (Şeker Katkısız) Kedilerin kendini yalama sırasında yuttukları tüylerin zamanla birikerek topaklaşması ve kusmaya neden olmasını önlemek amacıyla kullanılır. Macun formundaki malt-soft, tüy yumaklarının kolayca sindirim sistemine geçerek bağırsaklar..
Brand: TRIXIE
Lezzetli, sindirime yardımcı olan ve hızlandıran, metabolizmayı düzenleyen, iyi hazım sağlayan, kedinin tüylerini temizlerken, yalarken yutmuş olduğu tüylerin topaklanmasını ve dışarı kolayca atılmasını sağlayan kedi maltıdır...
Brand: TRIXIE
Trixie Kediler İçin Malt Pastası - 240 gr. Lezzetli , sindirime yardımcı olan , metabolismayı düzenleyen , iyi hazım sağlayan ve bu sayede tüy topaklarını önleyerek kedinizin tüylerini yutmasını önleyecek kedi maltıdır. - % 100 .Doğal - Tüy yumağı oluşumunu önler . Kedi için Malt lezzetli bi..
Brand: TRIXIE
Lezzetli, sindirime yardımcı olan, metabolizmayı düzenleyen, iyi hazım sağlayan ve bu sayede tüy topaklarını önleyerek kedinizin tüylerini yutmasını önleyecek kedi maltıdır.Bu malt içerisinde bulunana naturel immünoglabin ve prebiyotik içerikler sayesinde kedinizin bağışıklık sistemi ve sindirim sis..
Brand: TRIXIE
İçerisindeki malt, peynir ve biotin sayesinde hem kedinizin çok severek ve kolayca yiyeceği, hemde çok sağlıklı olacağı bir üründür. Sindirimi destekler ve kedinizin kendisini yalayarak temizlemesi sonucu sindirim sisteminde oluşabilecek tüy topaklarının oluşumunu engeller, sözkonusu tüylerin sindir..
Brand: TRIXIE
Özellikle yavru kediler için uygun yumuşak ve zengim vitaminli kedi çimidir. Kendi çiminizi kendiniz yetiştirerek kedinize özel çimini verebilirsiniz. Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)