Menu
Sepetiniz

EKIPMAN

Brand: BIORB
?Biorb Marine Deniz Akvaryumu Kiti 15-30-60 lt İçinMarine Conversion Kit, biOrb'unuzu veya biUbe'unuzu tropikal bir ortama yeniden yaratmanın karmaşıklığını ortadan kaldırır. Kit nihayetinde dönüşümü hiç olmadığı kadar kolaylaştırmakla kalmadı, aynı zamanda biOrb veya biUbe'unuzu nasıl ayarlayacağın..
Brand: BIORB
?Biorb Timer ZamanlayıcıBIORB BAKIM HATIRLATICI ZAMANLAYICI AQUARIUM BALIK TANKI BESLENME TEMİZLEME LED'iBiOrb Timer, balıklarınızı ne zaman besleyeceğinizi ve bakımınızı ne zaman yapacağınızı hatırlatmanın eğlenceli bir yoludur. Basit istemleri takip etmek balıklarınızın daha sağlıklı ve akvaryumla..
Brand: QUIK
?Bubble Magus C5A Protein Skimmer 300 lt - 500 ltKapasite:300-500 LtMotoru:Rock - SP-2000Gücü:11 WattBoyutlar:22 x 16 x 50 cmSu Seviyesi: 9,5Ürün Nitelikleri:Protein skimmer bir doğa taklidi diyebiliriz, bir anlamda sahil dalgalarından ilk düşünenlerin aklına gelmiş diye rivayet edildiğini belirtebi..
Brand: EHEIM
Günlük beslenmenin düzenli yapılabilmesi için 4 ayrı saate ayarlama yapılabilen, 1,5 voltluk 2 adet kalem pille çalışan otomatik yemleme makinasıdır. Yem haznesi içerisine hava veren özel ventilasyon sistemi sayesinde yemin daima kuru kalmasını sağlar. Yem haznesi üzerinde bulunan sürgülü kapak a..
Brand: EHEIM
Eheim Pilli Dip Süpürgesi 3531 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kum Üzerinde Oluşan Tortuları Temizlemek İçin Pilli Süpürge ÜRÜN DETAYLI AÇIKLAMA Akvaryum tabanındaki kum üzerinde zamanla oluşan partiküller suyun kimyasal kalitesini bozar. Bu partikülleri akvaryumu kirletmeden toplayabilmek için Eheim pilli d..
?EuroStar Cam Derece Sarı İnceEuroStar Vantuzlu Cam Derece 15cm Akvaryum camına vantuzu sayesinde yapıştırılarak kullanılan, 0 - 50 derece aralığında ısı ölçümü yapabilen, 15 cm boyunda, yüksek hassasiyetli özel camdan imal edilmiş, cam derecedir. * Akvaryum su ısısının dengede olması ve korunması b..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 48 (4 Sayfa)