Menu
Sepetiniz

EKIPMAN

Brand: QUIK
Akvaryum İçin İnce Cam Derece?Akvaryumun ısısının dengede olması ve korunması balıkların canlılık ve sağlığı için önemlidir. 0 - 50 C 0 arasında, hassas ölçüm yapabilen Liya ısı ölçer, akvaryum ısısını dengelemek ve takip etmek için kolaylık sağlar...
Brand: BIORB
?Biorb Marine Deniz Akvaryumu Kiti 15-30-60 lt İçinMarine Conversion Kit, biOrb'unuzu veya biUbe'unuzu tropikal bir ortama yeniden yaratmanın karmaşıklığını ortadan kaldırır. Kit nihayetinde dönüşümü hiç olmadığı kadar kolaylaştırmakla kalmadı, aynı zamanda biOrb veya biUbe'unuzu nasıl ayarlayacağın..
Brand: BIORB
?Biorb Timer ZamanlayıcıBIORB BAKIM HATIRLATICI ZAMANLAYICI AQUARIUM BALIK TANKI BESLENME TEMİZLEME LED'iBiOrb Timer, balıklarınızı ne zaman besleyeceğinizi ve bakımınızı ne zaman yapacağınızı hatırlatmanın eğlenceli bir yoludur. Basit istemleri takip etmek balıklarınızın daha sağlıklı ve akvaryumla..
Brand: QUIK
?Bubble Magus C5A Protein Skimmer 300 lt - 500 ltKapasite:300-500 LtMotoru:Rock - SP-2000Gücü:11 WattBoyutlar:22 x 16 x 50 cmSu Seviyesi: 9,5Ürün Nitelikleri:Protein skimmer bir doğa taklidi diyebiliriz, bir anlamda sahil dalgalarından ilk düşünenlerin aklına gelmiş diye rivayet edildiğini belirtebi..
?EuroStar Cam Derece Sarı İnceEuroStar Vantuzlu Cam Derece 15cm Akvaryum camına vantuzu sayesinde yapıştırılarak kullanılan, 0 - 50 derece aralığında ısı ölçümü yapabilen, 15 cm boyunda, yüksek hassasiyetli özel camdan imal edilmiş, cam derecedir. * Akvaryum su ısısının dengede olması ve korunması b..
Brand: ISTA
Ista Akvaryum Havalandırma Metal Musluk Terminal 2 Çıkışlı Ista marka metal hava dağıtıcı. 2 adet ayarlanabilir çıkışı sayesinde akvaryumun iki farklı noktasına farklı dozlarda hava verebilir ya da farklı iki akvaryuma hava dağıtabilirsiniz...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 44 (4 Sayfa)