Menu
Sepetiniz

FURMINATOR

Brand: FURMINATOR
Furminatör Kısa Tüylü Dev Irk Köpekler İçin Tüy Toplayıcı TarakAlerjiye yol açan cansız ve gevşek olan tüyleri kesmeden kolay ve çabuk toplar.Tüyün üzerinde bulunan ölü tabaka Furminatör'ün paslanmaz çelikten yapılmış ağzıyla sıyrılır, tüye en ufak zarar vermeden toplanır.Tüylerin dağılmasını uçuşma..
Brand: FURMINATOR
Furminator Büyük Irk Kısa Tüylü Köpek TarağıAlerjiye yol açan cansız ve gevşek tüyleri kesmeden kolay ve çabuk alır.Tüyün üzerindeki ölü tabaka Furminatörün paslanmaz çelikten yapılan ağzıyla sıyrılır, tüye en ufak zarar vermeden toplanır.Tüylerin saçılmasını %90 azaltır.Altta kalan ve diğer fırçala..
Brand: FURMINATOR
?Furminatör Kısa Tüylü Köpekler İçin XSmallKüçük ırk kısa tüylü köpekler için tüy kesme tarağıdır.Tarak Uzunluğu 3 cmdir.Küçük ırk köpeklerin tüylerini kıpmak ve deri üzerindeki ölü tüyleri toplamak için kullanılır.4.5 Kg ve altı köpekler için uygundur.Arkasındaki mandalı ile tarak üzerindeki tüyler..
Brand: FURMINATOR
Furminator Kısa Tüylü Köpekler İçin Tüy Toplayıcı Tarak Short Hair 4.45cm Furminator ürünleri , evcil hayvanlarınızın dökülmek üzere olan ve ölü tüy ve deri tabakalarını kesmeden temizler..Kedi ve köpeklerinizde keyifli bir masaj etkisi ile genel tüy bakımını sağlar.Normal bakım sürecinde evcil ha..
Brand: FURMINATOR
Furminator Orta Irk Kısa Tüylü Köpekler İçin Tüy Toplayıcı Tarak Patentli FURminator Tüy Alıcı, ev hayvanı sahiplerinin ortak şikayeti olan ve allerjiye yol açtığı bilinen saçılmaya hazır cansız ve gevşek tüyleri çabuk ve kolayca alır ( keserek değil ). Aletin paslanmaz çelikten yapılmış uygun ağzı..
Brand: FURMINATOR
Furminatör Uzun Tüylü Köpekler İçin XSmallAlerjiye yolaçan cansız ve gevşek tüyleri kesmeden kolay ve çabuk alır.Tüyünüzerindeki ölü tabaka Furminatör'ün paslanmaz çelikten yapılan ağzıylasıyrılır, tüye en ufak zarar vermeden toplanır.Tüylerinsaçılmasını %90 azaltır.Altta kalan vediğer fırçalarla ul..
Brand: FURMINATOR
Furminator Uzun Tüylü Küçük Irk Köpek Tarağı 407-691010 Patentli FURminator Tüy Alıcı, ev hayvanı sahiplerinin ortak şikayeti olan ve allerjiye yol açtığı bilinen saçılmaya hazır cansız ve gevşek tüyleri çabuk ve kolayca alır ( keserek değil ). Aletin paslanmaz çelikten yapılmış uygun ağzı ile tüyü..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)