Menu
Sepetiniz

ISIT-SOGUT

Brand: EHEIM
Eheim Jager Akvaryum Su Isıtıcı 100 Watt 100 - 150 Lt hacminde yüksekliği minimum 32 cm olan akvaryumlar için, 170 cm uzunluğunda elektrik kablosu bulunan, krom-nikel spiralli su ısıtıcısıdır.Akvaryum içine dik olarak yerleştirdikten sonra üzerinde bulunan vantuzları ile cama sabitlenerek kullanılı..
Brand: EHEIM
Eheim Jager Akvaryum Su Isıtıcı 200 Watt 200 - 250 Lt hacminde yüksekliği minimum 32 cm olan akvaryumlar için, 170 cm uzunluğunda elektrik kablosu bulunan, krom-nikel spiralli su ısıtıcısıdır.Akvaryum içine dik olarak yerleştirdikten sonra üzerinde bulunan vantuzları ile cama sabitlenerek kullanılı..
Brand: EHEIM
Eheim 300 Watt Isıtıcı 300W 609010600 - 1000 lt hacminde, yüksekliği minimum 52 cm olan akvaryumlar için, 170 cm uzunluğunda elektrik kablosu bulunan, krom - nikel spiralli su ısıtıcısıdır. Akvaryum içine dik olarak yerleştirildikten sonra, üzerinde bulunan vantuzları ile cama sabitlenilerek kullanı..
Brand: EHEIM
Eheim Jager Akvaryum Su Isıtıcı 50 Watt 50 - 60 Lt hacminde yüksekliği minimum 30 cm olan akvaryumlar için, 170 cm uzunluğunda elektrik kablosu bulunan, krom-nikel spiralli su ısıtıcısıdır.Akvaryum içine dik olarak yerleştirdikten sonra üzerinde bulunan vantuzları ile cama sabitlenerek kullanılır.K..
Brand: EHEIM
Eheim Jager Akvaryum Su Isıtıcı 75 Watt 60 - 100 Lt hacminde yüksekliği minimum 30 cm olan akvaryumlar için, 170 cm uzunluğunda elektrik kablosu bulunan, krom-nikel spiralli su ısıtıcısıdır.Akvaryum içine dik olarak yerleştirdikten sonra üzerinde bulunan vantuzları ile cama sabitlenerek kullanılı..
Brand: EHEIM
?Eheim Thermopreset Akvaryum Su Isıtıcısı 150W 200 - 300 LtBu ısıtıcısı, yüksek mekanik stabilite sağlayan ilave plastik korumadan dolayı EHEIM termo kontrolünden farklıdır. Isıtma fonksiyonunu kontrol etmek için LED ışık ve kuru çalışan bir koruma bulunur. Akvaryumunuzun sıcaklığını 25 santigrat de..
Brand: EHEIM
?Eheim Termopresent Akvaryum Isıtıcısı 200 watt 300-400 ltIsıtma Kapasitesi (Lt): 300-400LtIsıtma Aralığı: Sabit 25°CGüç Tüketimi: 200wBoyutları: 28cmÖnceden ayarlanmış sıcaklık sayesinde yüksek kullanım kolaylığıKüçük boyutları ile ufak akvaryumlrda rahat kullanımAkvaryumda çok az yer kaplayan ergo..
Brand: EHEIM
?Eheim Thermopreset 50 Watt Akvaryum IsıtıcısıYeni Nesil Sabit Değerli IsıtıcıIsıtma Kapasitesi Lt: 25-60LtIsıtma Aralığı: Sabit 25°CGüç Tüketimi: 50 wÖnceden ayarlanmış sıcaklık sayesinde yüksek kullanım kolaylığıKüçük boyutları ile ufak akvaryumlrda rahat kullanımAkvaryumda çok az yer kaplayan erg..
Brand: SMART
?Smart F.T. 100 Akvaryum Isıtıcısı 100 wattAkvaryumlar için tasarlanmış otomatik, derece ayarlı akvaryum su ısıtıcılarıdır.İstenilen dereceye ayarlandığında ısı sabitliğini korur.Pratik ayarlama düğmesi ve kolay okunabilir ısı derecesi ile tatlı su ve deniz akvaryumları için uygundur...
Brand: SMART
?Smart F.T. 200 Akvaryum Isıtıcısı 200 wattAkvaryumun içine ısıtıcıyı dik bir şekilde ve akvaryumun dibine yakın olarak yerleştirin. Böylece akvaryumun her yerinin eşit ısınmasını sağlamış olursunuz. Sonrasında üzerinde bulunan vantuzları ile cama sabitleyin.Isıtıcıyı sabitledikten sonra üstte yer a..
Brand: SMART
?Smart F.T. 25 Akvaryum Isıtıcısı 25 wattAkvaryumlar için tasarlanmış otomatik, derece ayarlı akvaryum su ısıtıcılarıdır.İstenilen dereceye ayarlandığında ısı sabitliğini korur.Pratik ayarlama düğmesi ve kolay okunabilir ısı derecesi ile tatlı su ve deniz akvaryumları için uygundur...
Brand: SMART
?Smart F.T. 300 Akvaryum Isıtıcısı 300 wattAkvaryumlar için tasarlanmış otomatik, derece ayarlı akvaryum su ısıtıcılarıdır.İstenilen dereceye ayarlandığında ısı sabitliğini korur.Pratik ayarlama düğmesi ve kolay okunabilir ısı derecesi ile tatlı su ve deniz akvaryumları için uygundur...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)