Menu
Sepetiniz

KUM-TUVALET

Brand: CHIPSI
Chıpsı Elma Aromalı Ginepig,Tavşan,Hamster Talaşı 15Lt Tavşan, hamster, guiena pig gibi tüm kemirgenler için, tozdan arındırılarak sıkıştırılmış talaş. - Tüm kafes için küçük bir parça kullanılması yeterlidir. - Sıkıştırılmış olduğundan açılarak kafes tabanını kapsayacaktır. Uyarılar; Kuru, nems..
Brand: CHIPSI
Chipsi Hamster Talaşı Çilekli 60 Lt 515-20312 Chipsi Strawberry Chipsi Strawberry %100 doğal, işlem görmemiş bir altlıktır. Hayvanınız için doğal bir ortam yaratır. %100 doğada çözünebilirdir; toz içermez. Doğal ve taze çilek ko..
Brand: CHIPSI
Chipsi Green Apple CHIPSI plus Green Apple yumuşak ve emici talaşlardan oluşmaktadır. Zenginleştirilmiş ve yüksek emiş gücüne sahip parçacıkları ile ev içinde kullanılmak isteyenler için daha uygundur. Doğal ve taze yeşil elma kokusu ile artık kötü koku diye bir sorununuz kalmayacak. Avantajları ..
Brand: CHIPSI
< ACIKLAMA > Chipsi Citrus CHIPSICITRUS doğal limon kokusu içeren yeni bir talaştır. Tazeve doğal limon kokusu biyolojik aşıdan saf ve kimyasal katkı içermeyen bir kokudur. Talaşlar özenle seçilmiş, işlem görmemiş, doğal talaştır. Kurutulmuş ve sterilize edilmiştir; toz içermez. Avantajları Yükse..
Brand: GREEN FIELDS
Green Fields Sparkling Hutch; Tavşan, guinea pig, gelincik gibi küçük hayvan kafeslerinde sterilizasyon sağlayan temizleyici spreydir. Sadece kafes temizliğinde kullanlır ve kafeste steril bir ortam sağlar. Ürünün Kullanım Şekli; Boş olan kafes içerisindeki katı atıklar alınarak, kafes su ile temiz..
Brand: MARIN
Marin Confetti 500 Gr Marin Confetti 500 gr * Süper emici ve koku önleyici kemirgen altlığı. * Bakteri oluşumunu önler. * Kullanımı daha uzun ömürlüdür...
Brand: PAWISE
?Pawise Hamster Tuvalet KabıKafes yada yaşam alanının zeminine yerleştireceğiniz bir üründür.İçerisine koyacağınız kum yada silika hamsterinizin tuvaletini yapmasını sağlar.Kolay temizlenebilir.Kokunun yayılmasını engeller...
Brand: QUIK
QUIK Kemirgen Talaşı 1 KG (%100 Doğal)Kemirgenler için, 3,8 litre (1,8 kg) ağırlığında, sıvı ve kokuyu yüksek derecede absorbe ederÜrünün Kullanım Şekli; Ortalama 30 x 40 cm ebatlarında kafes için 2 - 3 cm kadar konulması yeterlidir Normal şartlarda paketin tamamı 45 gün kullanılabilmektedir.Ürünün ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)