Menu
Sepetiniz

UZAKLASTIRICI

Brand: BEAPHAR
Beaphar Stop İt Köpek Uzaklaştırıcı Dış Mekan Püskürtücü 11319 Dış mekanda köpeğin zarar vermesini engeller. Köpeğin yaklaşmasını istemediğiniz yerlere 24 saatte bir püskürtünüz. Yağmur sonrası tekrar püskürtünüz. Yeşilliklerin üstüne püskürtmeyiniz. Gerekirse bir eşya üzerine sıkıp onu gerekli yer..
Brand: GIMDOG
GimDog Natural Solutions Köpek Uzaklaştırma Spreyi 100ml Limon, Portakal ve Elma Sirkesi Limon ve Portakal uçucu yağları ve Elma Sirkesi gibi doğal malzemelerden oluşan fonksiyonel aktif maddelerle oluşturulan belirli bir koku ile özel olarak formüle edilen fısfıs sprey. Bu koku köpeğinizin koku du..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Köpek Uzaklaştırıcı Sprey 175mlKedinizin ve köpeğinizin bahçenizde veya ev içerisinde sıkça kemirdiği , dişlediği veya eşelediği noktalara , mobilya ve ev eşyalarınıza 30cm mesafeden sıkarak spreyin bırakacağı etki ile onları bu alışkanlıklarından vazgeçirebilirsiniz. Bitkiler uygulamayı..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi/Köpek Uzaklaştırıcı 500 mlBu ürün hem kediler hemde köpekler için kullanılabilir. Uzaklaştırıcıdır. Kedileri ve köpekleri uygulama yapıldığı alandan uzak tutar. Hem iç mekanda hede dış mekanda kullanılabilir. Bio çözünür bir üründür...
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)