Menu
Sepetiniz

UZAKLASTIRICI

Brand: BEAPHAR
Beaphar Stop İt Köpek Uzaklaştırıcı Dış Mekan Püskürtücü 11319 Dış mekanda köpeğin zarar vermesini engeller. Köpeğin yaklaşmasını istemediğiniz yerlere 24 saatte bir püskürtünüz. Yağmur sonrası tekrar püskürtünüz. Yeşilliklerin üstüne püskürtmeyiniz. Gerekirse bir eşya üzerine sıkıp onu gerekli yer..
Brand: BIOLINE
?Bioline Kedi Köpek İçin Parazit Uzaklaştırıcı Bitkisel Sprey 175 mlBioline Pire Kene Uzaklaştıcı Sprey kedi ve köpekler için üretilmiş bitkisel üründür. Hiç bir kimyasal ilaç etken maddesi içermez.kedi ve köpeklerde yaşayan bir ve pirelere etkili olduğu gibi 4 haftaya kadar parazit yumurtalarına da..
Brand: BIOLINE
Bioline Kedi Ve Köpek Uzaklaştırıcı Jel 225 Gr Beton, toprak, ağaç, çimenlik alanlar, çiçeklik ve bahçe gibi açık dış mekanlarda, kedi ve köpeklerin idrar yapmasını, koku bırakmasını önleyen uzaklaştıcı jel. * Kedi ve köpeklerin hissedebileceği rahatsız edici kokusu sayesinde uygulandığı alandan uz..
Brand: BIOLINE
?Bioline Köpek Uzaklaştırıcı Sprey 300 MlKöpekler için, istenmeyen bölgelerden uzak durmaları konusunda eğitebilmeniz amacıyla, özel olarak geliştirilmiş, uzaklaştırıcı spreydir.Ürünün İçeriğiPEG-7 Glyceryl Cocoate, Methyl nonyl ketone, Citronella oil, Eucalyptus oil, Methylchloroisothiazolinone, De..
Brand: GIMDOG
GimDog Natural Solutions Köpek Uzaklaştırma Spreyi 100ml Limon, Portakal ve Elma Sirkesi Limon ve Portakal uçucu yağları ve Elma Sirkesi gibi doğal malzemelerden oluşan fonksiyonel aktif maddelerle oluşturulan belirli bir koku ile özel olarak formüle edilen fısfıs sprey. Bu koku köpeğinizin koku du..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi ve Köpek Uzaklaştırıcı 500mlDış mekan uygulaması içindir. Yağmurdan etkilenmez ve etkisini kaybetmez. Uygulandığı alanlardan kedi ve köpekleri uzak tutar. Konsantre ürün ile hazırlanacak 10lt lik sıvı ile 100m2lik alana etki etmektedir. Uygulama haftda bir tekrar edilerek 4 hafta boyunca..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Köpek Uzaklaştırıcı Sprey 175mlKedinizin ve köpeğinizin bahçenizde veya ev içerisinde sıkça kemirdiği , dişlediği veya eşelediği noktalara , mobilya ve ev eşyalarınıza 30cm mesafeden sıkarak spreyin bırakacağı etki ile onları bu alışkanlıklarından vazgeçirebilirsiniz. Bitkiler uygulamayı..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi/Köpek Uzaklaştırıcı/Temizleyici 500mlBu ürün hem kediler hemde köpekler için kullanılabilir. Hem uzaklaştırıcı hemde temizleyicidir. Kedileri ve köpekleri uygulama yapıldığı alandan uzak tutar. Hem iç mekanda hede dış mekanda kullanılabilir. Bio çözünür bir üründür. Derinlemesine bir tem..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi/Köpek Uzaklaştırıcı 500 mlBu ürün hem kediler hemde köpekler için kullanılabilir. Uzaklaştırıcıdır. Kedileri ve köpekleri uygulama yapıldığı alandan uzak tutar. Hem iç mekanda hede dış mekanda kullanılabilir. Bio çözünür bir üründür...
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)