Menu
Sepetiniz

TARAK

Brand: FERPLAST
Ferplast 5950 Çift Taraflı Kedi ve Köpek FırçasıÇift Taraflı kedi ve köpek fırçaGenişlik 6 cm Uzunluk 22 cm..
Brand: FERPLAST
Ferplast GRO 5788 Kediler İçin Pire TarağıKediler için plastik saplı, kısa ve orta yünlü kediler için tarak.Ferplast'tan hayvanlar için tüm taraklar gibi, GRO 5788, evcil hayvanınızın cildine zarar vermeyen yuvarlak uçlarla donatılmıştır.Pire anında ortadan kaldırır.Kullanmaya gerek yok ise tarak bi..
Brand: FERPLAST
Ferplast Gro 5800 Kedi Tüy Toplama ve Düzleştirme Tarağı SmallFerplast'ın birçok tımar aksesuarları arasında, evcil hayvanınızın tüy bakımının anını kolay ve hassas hale getirmek için farklı boyutlarda kediler için eksiksiz bir fırça seti bulacaksınız. Örneğin, GRO 5800, orta ve uzun tüylü kediler i..
Brand: FERPLAST
Ferplast GRO 5812 Kedi Pire Tarağı 7 x 9 x h6,3 CmKısa ve orta tüylü kediler için özel olan GRO 5812, pireyi birkaç saniye içinde ortadan kaldıran plastik bir taraktır ! Özellikle dört ayaklı arkadaşınızın cildini rahatsız ve tahriş etmez. Pireyi mükemmel bir şekilde çıkarmak için tasarlanmış bir di..
Brand: FERPLAST
Ferplast Kedi Ve Köpek Fırçası ?Köpek ve kedi fırçası Boyut: 23 x 6 x 3 cm Köpekler ve kediler için fırça Evcil hayvan tüyleriniı yumuşak ve düzgün hale getirir. Kısa, orta ve uzun tüylü kedi ve köpekler için ideal..
Brand: FERPLAST
Ferplast Gro 5948 Yumuşak Saplı Temizleme Aparatlı Kedi Köpek Tarağı XLargeOrta ve uzun tüylü köpeklerin bakımı için tasarlanmış için kullanışlı bir tarak olan GRO 5948.Daha büyük köpekler için ekstra büyük ölçüde olan bu modelde çok fazla rahatsızlık vermeden derin ve keskin bir hareket göstermekte..
Brand: FERPLAST
Ferplast Tüy Toplayıcı Esnek Fırça Köpek ve kediler için her türlü tüy yapısına uygun. Yuvarlak ayaklı güçlü plastik dişlere sahiptirler ve özellikle derisi hassas olanlar için uygundur.. Köpekler ve kediler için kısa, orta uzun ve uzun tüyler için fırça Yuvarlak uçlu plastik dişler Boyutlar: W 6..
Brand: FERPLAST
Kedi fırçasında hayvanın ceketini mükemmel durumda, pürüzsüz ve parlak tutmak için yumuşak kıllar bulunur. GRO 5796 kısa, orta ve uzun saçlı kediler için uygundur.Güncellenen ambalaj ve renk sayesinde ihtiyacınız olan ürünü kolayca seçebilirsiniz - yeşil kulplu ürünler kedilerin bakımı için tasarlan..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)