Menu
Sepetiniz

TUY TOPLAMA

Brand: PET PRETTY
?Kats Tüy Toplama Rulosu 30 Yaprak 2LiEvcil hayvanların tüylerinden kolayca kurtulabilirsinz. Koltuk, kanepe, yatak veya kıyafetlerde toplanan tüyleri rahatça toplamanızı sağlar. İçeriğinde 30 adet yapışkan bant mevcuttur...
Simple Solution Hairamp;Lint Remover Tüy Temizleme SüngeriHer çeşit evcil hayvan tüyünü, kepekler tiftikleri ve tozları çekip temizler.Uzun ömürlüdür tekrar tekrar uygulanabilir.Evcil hayvanınızın aynı bölgeyi idrarıyla yeniden işaretlemesini engellemeye yardımcı olur.Tüm kuru yüzeylerde kullanılabi..
Brand: TRIXIE
Trixie köpek çift taraflı tüy toplama fırçası Çift taraflı , özel kumaşı sayesinde her çeşit kumaştan tüyleri temizleyebileceğiniz fırça...
Brand: TRIXIE
Trixie Fırçalı Tüy Toplama Rulosu, Turuncu/SiyahÖzel tasarım, ikisi bir arada tüy temizleme fırçası ve tüy toplama rulosudur. Termoplastikten üretilmiştir.(TPR) Bu sayede uzun ömürlüdür. Döşeme ve tüm tekstil ürünleri gibi yüzeylerde kullanılabilir. Fırça üzerindeki silikon çıkıntıları ve rulosu say..
Brand: TRIXIE
Sol amp;Sağ el kullanımına uygun , çift taraflı , kırmızı tüy toplama eldiveni. Özel dokusu sayesinde her iki yöndede kullanılabilecek bu eldiven ile petlerinize ait tüyleri kolayca her türlü kumaştan temizleyebileceksiniz. Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol edini..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)