Menu
Sepetiniz

VITAMIN-TAKVIYE

Brand: BEAPHAR
Beaphar DUO-ACTIVE Junior Paste Yavru Kedi İçin Multivitamin Macun 100gr 12956 Yavru Kediler için Multi Vitamin Yavru kedinizin büyümesine ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardım eden ekstra vitamin ve mineraller içerir. Taurin içeriği sayesinde yavru kedinizin görme gücü üzerinde pozitif et..
Brand: BEAPHAR
Kedi Vitamini Kediler için ek besindir. Tüy dökülmesi, cilt problemleri ve mat tüy problemi genellikle vitamin eksikliğinden meydana gelir. Oldukça lezzetli olan Multi Vitamin kedinizin sağlıklı olmasına katkıda bulunur. İçindeki taurin görme gücü üzerinde pozitif etkiye sahiptir. Kullanım: Günde ..
Brand: BEAPHAR
İçerik: Sıvı ve Katı Yağlar Süt ve Süt Türevleri (Yoğurt,Peynir Altı Suyu %4.4) Tohumlar Bitkisel Kökenlerin Türevleri (Malt Özü %0.13) Mineraller Mayalar Yosun Et Ve Hayvansal Türevler Analiz Tablosu : Ham Protein %10 Ham Selüloz %2.5 Ham Yağlar %57 Ham Kül %3.3 Kalsiyum %0.37 ..
Brand: BEAPHAR
Beaphar Omega 36 Somonlu Kedi Pastası 100gr Atlantik somonundan elde eldilen somon yağı (%20) içermektedir Omega 3 ve 6 yağ asitleri esansiyel besin maddelerini sağlar; sağlıklı ve parlak tüy oluşumunu destekler. Göz sağlığını korumak amacıyla DHA eklenmiştir. İçerdiği tavuk, hindi ve ördekten..
Brand: BEAPHAR
Beaphar Omega 36 Sütlü Kedi Pastası 100gr Günlük olarak kullanılabilen özel ve lezzetli bir ödül mamasıdır. Dayanılmaz kremalı tat her kedi çin gerçek ve zevkli bir ana dönüşür. Azaltılmış laktoz oranı ile (0.7) süt macunu kolayca sindirilebilir. Buna ek olarak değerli yağlar ile enerji kaynağı..
Brand: BEAPHAR
Beaphar Tavuklu Taurinli Kedi Pastası 100gr Yüksek düzeydeki tavuk içeriği karşı konulamaz bir lezzet sağlar. İçeriğindeki taurin ile göz sağlığı ve sağlıklı kalp fonksiyonu için yararlıdır. Omega 3 ve 6 yağ asitleri esansiyel besin maddelerini sağlar; sağlıklı ve parlak tüy oluşumunu destekler...
Brand: BEAPHAR
Top 10 Top 10 Top 10: Kediler için bir besin takviyesidir. Bu ürün bir kedinin fiziksel durumunu güçlendiren ve zindeliğini teşvik eden temel vitaminleri, mineralleri ve eser öğeleri ihtiva eder. Top 10 genç kedilerin kemiklerinin ve dişlerinin doğal gelişimini destekler ve parlak bir kürkü ve parla..
Brand: BIO PETACTIVE
Bio PetActive Vitalicat Junior Yavru Kedi Vitamin Macunu 100 MlYavru kedinizin sağlıklı gelişimini destekleyen Vitamin , Taurin, Dikalsiyum fosfat ve MOS içerikli premikstir. Yavru kedinize dengeli vitamin kombinasyonu sunar.İçindekiler: Vitamin A, Vitamin D3, Taurin, Vitamin B6, Niasin, Vitamin B1,..
Brand: GIMCAT
GimCat Cheese Paste Peynirli Biotin Kedi Macunu 50 GrGimcat Cheese Paste (peynir Macunu) kaliteli yüksek aromalı peynir ile değerli biyotini bir araya getiren değerli bir bileşimdir.Biyotin, tüylere daha çok parlaklık , yumuşaklık ve renk yoğunluğu kazandırır. Kedinizin karşı koyamadığı sağlıklı bir..
Brand: GIMCAT
GIMCAT ANTİ-STRESS KEDİ MACUNU 50GGimCat Anti-Stress Kedi Macunu stresi azaltan ve kedinin hayatını kolaylaştıran; sakinleştirici ve kaygıyı azaltan etkisi olan kaliforniya gelinciği, ağrı dindirici ve hafif anti-depresan etkisi olan kantaron, mutluluk hormonu serotonin salgılatan L-triptofan, kedin..
Brand: GIMCAT
GimCat Expert Line Gastrointestinal Kedi Pastası 50 grGimCat Gastro Intestinal Pasta, kedinizin refahını destekleyen ek bir gıda takviyesidir. Macun doğal olarak gastrointestinal sistemi destekler. Çok sayıda bakteri, sağlıklı bir bağırsak sisteminin işlevini düzenler. Düzenleyici bağırsak çözünür l..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)