Menu
Sepetiniz

TIRNAK MAKASI

Brand: FERPLAST
Ferplast GRO 5984 Tırnak Makası Küçük BoyKöpekler ve kediler için GRO 5984 tırnak makası, arkadaşınızın tırnaklarını kolayca kesmenizi sağlar. Küçük petler için uygundur. Kesim işlemini basit hale getirmek için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, ilk kullanım için, nasıl yapacağınızı anlamak için vete..
Flamingo Köpek Tırnak Makası S 13 CmArtık bu tırnak makasını kullanarak köpeğinizin tırnaklarını kendiniz kesebilirsiniz. Bakterilerin üremesini önlemek için tırnak makasını düzenli olarak su ve Dettol veya Barbicide gibi antiseptik bir solüsyon kullanarak temizleyin; sonra kurumasına izin verin...
Brand: MIO
Mio Köpek Tırnak Makası + TörpüMio Tırnak Makası, Evcil hayvanınızın tırnaklarını düzeltmeyi daha kolay ve güvenli hale getirir.Keskin bıçaklarıyla hassas bir kesim sağlar.Yüksek kalite plastik ve paslanmaz çelikten üretilmiştir.Kulplar parmaklara uygun şekilde tasarlanmış, kaymaz kauçuk ile kaplanm..
Brand: TRIXIE
Kedi amp;Köpek ve tüm diğer küçük petler için uygun tüyleri inceltmek için kullanılacak makas. Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Köpek Kemirgen Giyotin Tırnak Makası Giyotin kullanım şekli sayesinde kolay ve hatasız kesim sağlar...
Brand: TRIXIE
Kedi amp;Köpek ve tüm diğer küçük petler için uygun tüyleri inceltmek için kullanılacak makas. Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)