Menu
Sepetiniz

BAKIM

Brand: FLAMINGO
?Karlie Tuvalet Eğitim Pedi Medium 20li 60cm x 40cmKöpekler için üretilmiş özellikle yeni sahiplenilen yavruların tuvalet eğitimini vermenize yardımcı olur .Köpeğinizin tuvaletini yapmasını istediğiniz yere seriniz içerisinde köpeğin içgüdüsel olarak bu bölgeye tuvalet yapmasını teşvik edici kokular..
Brand: PAWISE
Pawise Hamster BanyoluğuHamster türleri için hamster banyoluğu. Banyo etmeyi sevmeyen hamsterler için ilgi çekici bir banyoluktur. Banyo esnasında çevre temizliği önemli bir husustur. Pawise hamster banyoluğu sayesinde hem çevre kirletilmemiş olacaktır hem de çevreden gelecek kirlenme riskinin önüne..
Simple Solution Kafes ve Kulübe Temizleme Spreyi 500 MlEvcil havyanızın kafesini ya da kulübesini temizlemeniz için özel tasarlanmıştır.Düzenli kullanıldığında kireç birikiminin önlenmesine yardımcı olur.Karanfil yaprağı, okaliptüs ve nane de dahil olmak üzere en hassas fakat en etkili doğal yağlar ..
Brand: TRIXIE
Trixie hamster oyun bahçesi 34x23cmlik 8 adet parçadan oluşan hamster oyun bahçesidir. Parçalrın birbirlerine geçmesiyle oluşturulan daire içerisi hamsterınız için ideal bir oyun bahçesi olacaktır. İç mekan kullanımı için uygundur. Fırın boyalı metal malzemeden üretilmiştir. Petlerinize ihtiyaçları..
Brand: TRIXIE
Trixie kemirgen küçük tırnak makası, 8cm Küçük petler için uygun tırnak makası. Doğru kullanım ve petinize zarar vermemek için petinizin tırnaklarını nasıl kesmeniz gerektiğini veterinerinize danışınız. Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen..
Brand: TRIXIE
Trixie tavşan kemirgen için tarama eldiveni 22cm Kemirgenleriniz için tarama ve masaj eldiveni. Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturu..
Brand: TRIXIE
Trixie tavşan kemirgen için yumuşak fırça, 7x13cm Ekstra yumuşak metal kıllı, kaymaz saplı, fırça temizleme tarağı içeren fırça. Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise hemen kargo görevlis..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)