Menu
Sepetiniz

KEDI CIMI

Brand: ANKA
Eurogold Kedi Çimi Eurogold Kedi Çimi; Kediler için, yüksek kaliteli tohumlardan hazırlanmış, vitamin ihtiyacını karşılamanın yanısıra midesinde biriken tüy yumaklarının kusturularak uzaklaştırılmasına da yardımcı olan, topraksız ve hijyenik kedi çimidir. Kedi otu, sağlıklı sindirim için gerekli bir..
Brand: JUNGLE
Jungle Kedi Çimi Seti; Jungle kedi çimi, kedilerin midesinde biriken tüy topaklarından kurtulması ve sindirim sisteminin temizlenmesi için kullanılan, çimlendirmeye hazır, sağlıklı kedi çimidir. * Paket içerisinde tohumları çimlendirmek amacıyla kullanılan, 14 x 14 cm ebatlarında, çimlendirme kabı ..
Brand: QUIK
?Quik Natural Kedi Çimi (Fileli)Öne Çıkan Özellikler• Quik kedi çimi topraktan yetişmekte ve bu şekilde dostlarımıza sunulmaktadır. Topraktan yetişen kedi çimi tamamen doğal olduğundan kedileriniz için maksimum fayda sağlar. Toprak olmayan zeminlerde yetişen çimler ile karıştırılmamalıdır.• Tüy yuma..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Çimi 100 GrKedilerin çok sevdiği kedi çimidir. Bakımı kolaydır...
Brand: TRIXIE
Kedilerin çok sevdiğikedi çimidir. Kendi seramik kabı ile birliktedir.Kedi çiminin içerisinde bulunduğu seramik kabın çapı 15 cm dir. Kabın kenar yüksekliği 4 cm dir. Bakımı kolaydır...
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)