Menu
Sepetiniz

ILAÇ

Brand: ANIPER
?Aniper Aniperia Kafes Kuşları İçin Tamamlayıcı Vitamin Besin Katkısı 30 mlAniper ANİPERİA for birds Potasyum Klorür, Glutamik asit ve sodyum propiyonat içeren eksik besin maddelerini tamamlamak, mevsim geçişleri, yem değişimleri ve ishal dönemlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış tamamlayıcı yemdir..
Brand: ANIPER
Aniper Feathar Tüy Dökümü İçin 30 Ml Aniper FEATHER for birds Balık Yağı, Propilen Glukol, Gliserin, Niasin, Kalsiyum D Pantothenate, Folik asit, Kolin klorid, B1,B2,B6,B12,C,K3 Vitaminleri içeren, özellikle kafes kuşlarının tüy döküm döneminde eksik kalan besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazır..
Brand: BEAKS
BEAKS HAIRACTIVE, kanarya, muhabbet kuşu, papağan gibi kafeste beslenen her türlü süs kuşunun ihtiyacı olan B Vitamini ve diğer vitaminleri içeren PREMİKS. Vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla kafeste beslenen muhabbet kuşu, kanarya ve papağanların 100 ml içme sularına 1 ml solüsyon ilave edilir. ..
Brand: BEAKS
Beak'scareKullanım Sekli ve Tarifnamesi; Kanarya, muhabbet kuşu,papagan gibi kafeste beslenen her türio süs kuşunun vita-min ve selenyum ityacini karşlamak ve vitarrin eksikliğisonucunda oluşabilecek sorunlan yaşamamak için destek-leyici amacyla kullanlan PREMIKS, Vitamin ve selenyumintiyacini karşl..
Brand: BEAKS
BEAKS PLUSMINERAL, kanarya, muhabbet kuşu, papağan gibi yavru ve yetişkin kafes kuşlarının mineral ve biotin ihtiyacını karşılamak için hazırlanmış PREMİKS. Mineral ve biotin ihtiyacını karşılamak için kafeste beslenen kuşların içme sularının 40 ml’sine (yaklaşık orta boy bir suluğun yarısı) 1 ml ..
BEAKS WELLBALANCE, kanarya, muhabbet kuşu, papağan gibi kafeste beslenen her türlü süs kuşunun vitamin ihtiyacını karşılamak için kullanılan PREMİKS. Vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla kafeste beslenen her türlü süs kuşunun içme suyuna ya da direkt olarak ağızdan 1-3 damla olarak kullandırılır. ..
Brand: BEAPHAR
Beaphar Beavita Kuş Vitamin B6/B12i 50 ml 11415 Kuşların tüy dökme döneminde ilave vitamin ihtiyaçlarını karşılar ve tüy gelişmesine yardımcı olur...
Brand: ANKA
Contra Ichtyo nun Özellikleri:- Bitkileri bozmaz, gelişmelerini sağlar.- Akvaryum ısısını yükseltmeye gerek yoktur.- Tedaviden sonra su değişimi gerektirmez.Akvaryumunuzda:- Filtre ve aktif karbon filtresi var ise durdurun.- Havalandırmayı g-hava taşı kullanarak sağlatın.- Dördüncü gün filtrenizi ku..
Brand: SERA
SERA ACTIV PLUS W (50ml) İştah açması için, vücut kilosuna bağlı olarak yemin üzerine veya içme suyunun içine günde bir kez 3, en fazla 12 damla damlatın. Sera Activ Plus, sürüngenler, küçük hayvanlar ve süs kuşları için Calamus kökü özütü içeren canlandırıcı ve sağlık kazandıran bir içecektir. ..
Brand: SERA
Sera Bronchipur W Bitkisel Enerji İçeceği 50 ml * Sürüngenlerin, küçük hayvanların ve süs kuşlarının hastalığa karşı direncini artırmak için koni çiçeği (ekinezya - Echinacea purpurea) kökü özütü içeren şifa ve sağlık kazandıran bir bitkisel içecektir. * Soğuk algınlığı semptomlarını doğal bir y..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)