Menu
Sepetiniz

Bayilik Nedir?

Evcil hayvan mağazası kuracaksınız ve tedarikçi mi arıyorsunuz?

Doğru Yerdesiniz.

Petbox, temelleri 1954 yılına dayanan bir alt yapıya ve tecrübeye sahip evcil hayvan ürünleri için  perakende ve toptan tedarik merkezidir.

Neler Yapıyoruz?

• Türkiye’de faaliyet gösteren e-ticaret ve perakende firmalarına binlerce fırsat ürününü en iyi şartlarla sunuyoruz.

• Toptan Satış Fiyatlarımızı ve Stok durumlarını anlık görmenizi sağlıyoruz.

• Sepetinize Hızlı Ekleme Butonları ile yüzlerce ürünü çok kısa sürede Toplu veya tekli adetlerle sipariş oluşturmanızı sağlıyoruz.

• Uzman ekibimiz ile toptan ürün ihtiyaçlarınıza hızlı cevap veriyoruz.

• Fiyatlarımız ile bayilerimize yüksek kazanç sağlamayı ve hızlı satış oluşturmayı hedefliyoruz.

• Sizde bayii ağımıza katılmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

Nasıl Yapıyoruz?

Petbox olarak büyük stok tutma gücümüzü dükkanınız ya da e-ticaret siteleriniz için kullanabilirsiniz. Bu şekilde onlarca tedarikçi firma ile uğraşmak yerine 20 bin ürün çeşitliliğimizinden faydalanabilirsiniz. Stoklarımızı anlık görebileceğiniz için, stok tutmadan stoğumuzu görerek satışlarınızı yapabilirsiniz.

Petbox, xml üyeliği ve dropshipping yapmamaktadır. Toptan müşterimiz olarak ürünlerinizi sadece kendiniz için alabilirsiniz. Tüm Türkiye' ye gönderim hizmeti sağlamaktayız. Bu durumda online olarak siparişlerinizi verebilir, bölgelere ve tedarik edilen ürünlere göre kargo, ambar gibi taşımalarla siparişlerinizi teslim alırsınız.

Sistemimize üye olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Uzman ekibimiz sizlere detaylı bilgileri vermekten mutluluk duyacaklardır.