Menu
Sepetiniz
HIZLI GÖNDERİM
Tüm Fiyatlar KDV Dahildir

Advance Cat Somonlu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 3 Kg

Advance Cat Somonlu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 3 Kg
-25 %
Advance Cat Somonlu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 3 Kg
Advance Cat Somonlu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 3 Kg

ÖZELLİKLERİ 1–10 yaşındaki yetişkin kediler için özel olarak geliştirilmiş bir mamadır. *Uygun oranda protein ve yağ: yetişkinlik döneminde kedilerin sağlığını korur. *Taurin: kedinin görme fonksiyonunu en üst düzeyde tutmada çok önemli rol oynar. *Omega-3 ve Omega-6 yaş asitleri: kedilere sağlıklı bir deri ve parlak tüyler sağlar.
İÇİNDEKİLER Somon eti (%18), pirinç(%17), mısır glüteni özü, kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, E vitaminiyle stabilize edilmiş hayvansal yağ, hidrolize hayvansal proteinler, mısır, buğday, hidrolize balık proteinleri, kurutulmuş hayvansal proteinler, kurutulmuş yumurta, buğday glüteni, balık yağı, maya, potasyum klorür, tetrasodyum pirofosfat, plazma proteinleri, bol bioflavonoidli narenciye özleri. Vitamin A 20,000 IU/kg; Vitamin D3 1,500 IU/kg; Vitamin E ( alpha;-tocopherol) 460 mg/kg; Vitamin C 350 mg/kg; Bakır(bakır sülfat pentahidrat) 8,8 mg/kg; Taurin 1,200 mg/kg. ORTALAMA BESİN ANALİZİ Protein 35.0 % Yağ 16.0 % Lif 1.5 % Kül 6.7 % Kalsiyum 1.1 % Fosfor 1.0 % Nem 8.0 % Metabolize enerji (kcal/kg) 4100

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Kırılabilecek ürünler ile ilgili sorumluluk alıcıya aittir. 
  • Teslimat ücretleri bölgeye ve içeriğe göre değişebilir, bu ücretler alıcı tarafından karşılanır.
  • Ürün stokları sistemimizde anlık olarak güncellenmektedir. Ancak alışveriş esnasında stok bitebilir ve seçilen ürünlerin tamamı gönderilemeyebilir.
  • Firmamız kaynaklı sorunlar harici, ürünlerde iade, değişim gibi durumlar söz konusu değildir.